Śląskie Trendy

Dni otwarte salonu SEAT LELLEK GLIWICE

Jazdy testowe Seatem Leon Cupra, szalone przejażdżki z kierowcą rajdowym, koncerty, konkursy, zabawa dla dzieci i młodzieży, lifestylowe atrakcje dla kobiet i widowiskowe malowanie światłem – to tylko garść atrakcji, z tych, jakie czekają nas w najbliższy weekend, 22 i 23 listopada w nowym gliwickim Salonie SEAT LELLEK GLIWICE.

Salon mieści się przy ul. Portowej 2, w samym sercu wielkiej drogowej inwestycji. Dojazd do salonu możliwy jest od ul. Toszeckiej, a w najbliższy weekend naprawdę warto znaleźć chwilę czasu, by pojawić się w tym miejscu. Dla wszystkich tych, którzy już teraz zarejestrują swój udział na stronie www.seatgliwice.pl, Firma Lellek, właściciel salonu, przygotował dodatkowe prezenty.

IMG_2809, (1)

Otwórz się na emocjonujące doznania w nowym salonie SEAT LELLEK w Gliwicach i przyjdź do nas  w sobotę lub niedzielę.

Będziemy bawić się od 10.00 do 18.00

Jak na SEATA przystało będzie dużo adrenaliny, emocji i atrakcji, a także gry, zabawy i konkursy.

 Adrenalina: atrakcje przez cały dzień w sobotę i niedzielę od 10.00 do 17.00
  1. Konkurs: Bataka – każdy uczestnik imprezy może sprawdzić swój refleks za pomocą profesjonalnego urządzenia dla kierowców rajdowych. Myślisz, że jesteś „szybki Bil“? Przekonaj się jaki naprawdę jest Twój refleks. Dla najszybszych super nagroda! Wybrany model SEATA na cały weekend z pełnym bakiem paliwa.
  2. Jazdy testowe  – każdy uczestnik „dni otwartych“ będzie miał możliwość skorzystania z niezwykle emocjonujących jazd testowych dowolnym modelem SEATA. W ciągu ok. 30 minut jazdy z pewnością można poczuć dreszczyk emocji kierując np. Leonem Cupra 280 KM! Poczuj siłę, grację i piękno naszych wspaniałych samochodów.
  3. Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej adrenaliny – jazdy testowe z kierowcą rajdowym Romanem Doskocz. Zobacz jak jeżdżą zawodowcy. To atrakcja dla prawdziwych twardzieli i twardzielek. Każdy może wziąć w niej udział.
  4. Symulatory jazdy WRC – zasiądź na symulatorze jazdy i poczuj się jak prawdziwy rajdowiec. Wszystko jak w prawdziwych zawodach. Dreszcz emocji, balansowanie na wirażach i ostrych zakrętach. Dla najlepszych nagrodą jest weekend w SPA.
Sobota i niedziela od 13.30 do 16.30 

       5. Warsztat motoryzacyjny – Kierowca rajdowy Waldemar Doskocz podzieli się swoimi doświadczeniami a także doradzi najlepsze zachowania w trudnych chwilach na drodze, w deszczu czy na lodzie.

 Metamorfozysobota i niedziela od 10.30 do 16.30

Chcesz pokazać światu swoje piękniejsze oblicze? Weź udział w metamorfozie i poczuj moc pewności siebie. Profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystki wraz z analizą kolorystyczną dla każdej uczestniczki. Po metamorfozie jak prawdziwa gwiazda będziesz miała mini sesję w wybranym przez siebie modelu SEATA.

 Warsztat: coaching wizerunkowy – sobota i niedziela od 11.00 do 13.00

Weź udział w warsztacie wizerunkowym, aby zapoznać się z podstawami sztuki analizy kolorystycznej, projektowania makijażu i jego doboru do typu urody oraz kształtu twarzy.  Dowiesz się więcej o swoim typie sylwetki oraz zasadach komponowania wizerunku. Warsztat jest praktyczny,  interaktywny i emocjonujący. Przewidujemy także nagrody dla aktywnych uczestniczek.

 Warsztat: zaprojektuj siebiesobota 14.30 do 16.30

Warsztat, który ma na celu nauczyć Cię pewności siebie, akceptacji i asertywności, rozbudzić fantazje, marzenia i chęć ich realizacji. Weź udział w tym wyjątkowym warsztacie i zbuduj świadomość siebie oraz swoich mocnych stron.

Pokaz florystyczny – sobota niedziela od 13.30 do 14.30

Czy podpatrujesz czasem piękne kompozycje kwiatów na wystawach lub w galeriach? Chcesz wiedzieć w jaki sposób wykonać efektowną dekorację w domu? Weź udział w pokazie, podczas którego profesjonalna florystka zaprezentuje specjalnie przygotowane na tę okazję kompozycje, a następnie pokaże krok po kroku, jak samemu wykonać taką dekorację.

Degustację kawy i spotkanie z baristą: sobota i niedziela od 16.00 do 16.30 

Jaką kawę lubisz najbardziej? Aromatyczną o poranku czy mocne espresso w ciągu dnia? A może delikatne macciato…? Czy wiesz, które kawy smakują najlepiej, a jakich w ogóle nie kupować? Wszystkie tajniki dobrej kawy poznasz na spotkaniu z baristą. Koniecznie zaplanuj chwilę, aby dowidzieć się jaką kawę podać swoim gościom by oczarować ich smakiem i aromatem. Wiesz wszystko o kawie? Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest wyśmienita, ręcznie zbierana kawa z Etiopii.

Atrakcje dla Rodziny: sobota i niedziela od 10.00 do 18.00
  1. Konkurs: najlepsza playlista na rodzinne wycieczki – masz swoje ulubione utwory, których słuchasz z rodziną w samochodzie? Być może inni chętnie skorzystają z Twoich propozycji. Weż udział w konkursie i zgłoś wasz ulubiony utwór. Jeśli okaże się, że inni także go wybiorą, możesz wygrać super nagrodę, którą jest  Alhambra na weekend z pełnym bakiem. Przyjdź koniecznie. Zgłoś swój utwór i wyjedź z rodziną Alhambrą na wspaniały weekend.
  2. Atrakcje dla dzieci – malowanie Alhambry – czy Twoje dziecko maluje w domu po czym sie da? Wiemy, że dzieci TO uwielbiają! Dlatego przygotowaliśmy dla nich wyjątkową atrakcję. Cała Alhambra będzie do ich dyspozycji. Tak!!! Będą mogły malować do woli po samochodzie! Koniecznie zabierz swoje swoje pociechy do nas na dni otwarte.
  3. Atrakcje dla dzieci – warsztaty artystyczne. Rodzice się bawią a dzieci przez cały dzień pod okiem artystów będą miały możlliwość przy pomocy różnych ciekawych materiałów artystycznych projektować, malować, modelować. Wszyscy wrócicie do domu szczęśliwi i spełnieni.
  4. Dla starszych dzieci – PlayStation – wyścigi aut. Dzieci także uwielbiają rywalizację i zawody. Dlatego dla nich przygotowaliśmy gry video. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rajdzie samochodowym. Dla najlepszych, oczywiście, nagrody. Dla pozostałych również. 🙂
 Warsztat: weekend planerniedziela godz. 14.30 do 16.30

Czy wiesz, że najtrudniej jest zaplanować udany weekend? Niby tylko dwa dni ale każdy z rodziny chce czegoś innego. Chcesz dowiedzieć się jak wszystkich pogodzić i sprawić, aby wasz wyjazd był pełen niespodzianek i zapewnił wszystkim najepsze atrakcje? Weź udział w warsztacie „zaprojektuj swój wymarzony wypad weekendowy“. Pod okiem coacha uczestnicy będą mogli wypracować to, co jest dla nich najbardziej atrakcyjne, a także połączyć z niekonwencjonalnymi i kreatywnymi metodami planowania i wizualizacji celu, aby wykreować nalepsze pomysły i połączyć je z realistycznym planem.

 Występ grupy MultiVizual – niedziela 17.00

 Malowanie Światłem na Żywo! Specjalnie zaprojektowany i wyjątkowy pokaz, dzięki któremu przeniesiesz się w niesamowity świat połączenia sztuki oraz multimediów. Zobacz finalistów programu „Mam Talent“. Niezapomniany pokaz: światło i dźwięk.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl