Śląskie Trendy

DI, VIV I ROSE na scenie GTM

Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipman pojawią się na scenie Gliwickiego Teatru Muzycznego w najbliższy piątek, 17 października w spektaklu Teatru Capitol „DI, VIV I ROSE”. Popularne aktorki zagrają dwukrotnie,  o godz. 17.00 20.15.

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie?

Przedstawienie daje wyjątkową okazję, aby zerknąć „od kuchni” na relacje pokrewnych dusz. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych iciekawych życia. Codzienność, ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.

Oto, co same aktorki mówią o przedstawieniu: „Di Viv i Rose” to dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest… przyjaźń. Kiedy ponad piętnaście lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się między nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracjii wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie”.

Występują: Joanna Brodzik, Małgorzata Lipmann, Daria Widawska

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 40 min. (1 przerwa)

BILETY: od 35 do 80 zł – Szczegóły: www.teatr.gliwice.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl