Śląskie Trendy

DHL Parcel i Żabka – współpraca, która przyciąga jeszcze większą liczbę klientów

Nie tak dawno DHL i Żabka zaczęły ze sobą współpracować, czego efektem są liczne korzyści dla klientów obu tych przedsiębiorstw. Dzięki tej współpracy Żabka zyskała również status placówki pocztowej. DHL również na tym skorzystało, głównie poprzez wzrost liczby zainteresowanych klientów. Wiele osób doceniło fakt, że w jednym miejscu można załatwić dwie rzeczy naraz, czyli zakupy oraz nadanie lub odebranie paczki. DHL punkty nadania – jak działają i co warto o nich wiedzieć?


DHL nadanie paczki w sklepie Żabka – na czym to polega?

DHL nadanie paczki w sklepie Żabka to nic skomplikowanego. W zasadzie niczym się to nie różni od nadawania lub odbioru paczki w innych punktach. Najważniejszym atutem tego rozwiązania jest jednak to, że można to zrobić przy okazji codziennych zakupów, a jak wiadomo, w dzisiejszych czasach każda minuta jest na wagę złota.

DHL punkty nadania paczki – jest ich coraz więcej na mapie dzięki sklepom Żabka

DHL nadanie paczki za pośrednictwem sklepu Żabka to szereg nowych możliwości, które sprawiają, że codzienne obowiązki stają się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Dzięki możliwości, jaką daje DHL – nadanie paczki w Żabce – przesyłkami można zarządzać w niezwykle szybki i prosty sposób. Sklepów Żabka na mapie Polski z roku na rok przybywa, a więc i DHL punktów nadania paczki również. Jest to współpraca, która generuje szereg korzyści dla obydwu przedsiębiorstw, jednak największe z nich dotyczą przede wszystkim klientów.

Jak sprawdzić, gdzie znajdują się punkty nadania paczek w okolicy?

Zastanawiasz się, gdzie znajdują się najbliższe punkty nadania paczek w Twojej okolicy? Dzięki możliwości nadawania i odbierania przesyłek w sklepie Żabka wystarczy, że sprawdzisz, gdzie znajduje się najbliższy sklep. W tym celu warto zajrzeć na stronę internetową Żabki, na której udostępniony został specjalny lokalizator punktów. Wprowadź nazwę swojej miejscowości i ulicę, a szybko dowiesz się, gdzie znajduje się najbliższa Żabka, a tym samym punkt nadania paczek.

Punkty nadania DHL – nie tylko w dużych miastach

Dzięki ciągłemu rozwojowi sieci Żabka punkty nadania DHL dostępne są teraz również w najmniejszych miejscowościach. To ogromne ułatwienie przede wszystkim dla mieszkańców wsi. Nie muszą się oni teraz martwić dojazdem do innych miast w celu zrobienia podstawowych zakupów czy właśnie nadania lub odebrania wyczekiwanej paczki.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl