Śląskie Trendy

Closterkeller w Częstochowie

W sobotę, 29 listopada w Częstochowskiej Galerii Teatr from Poland (Al. NMP 2) zagrają:  Closterkeller,  Victorians – Aristocrats’ Symphony + after party Dark Asylum. Start godz.19.00.
Po koncercie odbędzie się AFTER PARTY prowadzone przez Dark Asylum Team w składzie: DJ Alex i DJ 2Face.

O czym będzie tegoroczna trasa?

NIECH OGIEŃ PŁONIE, czyli…
jesienna trasa zespołu Closterkeller – Abracadabra Gothic Tour 2014

W tym roku grupa Closterkeller świętuje kolejny w ostatnim czasie jubileusz – 10 października koncertem w Pile rozpocznie się 10 edycja flagowej trasy zespołu. W zeszłym roku było klasycznie, czyli mrocznie i ciężko, zaś w tym roku słuchacza zaleje wartki potok gorących, dynamicznych i rockowych dźwięków.
Tegoroczna edycja trasy obejmie 23 miasta i potrwa od 10 października do 30 listopada. Będzie to pierwsza edycja trasy po zmianach personalnych w składzie kapeli. Tym bardziej powinna to być nie lada gratka dla fanów ostrych brzmień, ponieważ nowy skład z Zuzą Jaśkowiak na gitarze i Olkiem Gruszką na basie wprowadził duży powiew świeżości i żywiołowości zarówno w samym zespole, jak i wśród grona wiernych fanów Closterkeller.
Podczas jubileuszowej edycji trasy zaplanowana jest też niespodzianka, na którą z utęsknieniem wyczekują rzesze oddanych fanów legendy polskiego rocka gotyckiego. „Zamierzamy zaprezentować naszym słuchaczom kilka przedpremierowych utworów, gdyż zespół jest obecnie w trakcie tworzenia muzyki na nową płytę” – zdradza Anja Orthodox, liderka i wokalistka zespołu Closterkeller.
Patronami medialnymi trasy są: AlterNation, Bat-Cave.pl, dlastudenta.pl, Fabryka Zespołów, Kino Polska Muzyka, Limiter, Rockville oraz student.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl