Śląskie Trendy

CHICO w Katofonii

24 lutego 2015 po 9. latach od ukazania się debiutanckiego albumu, będzie miała miejsce premiera nowego krążka formacji Chico „In Limbo”. Z tej okazji katowicka Katafonia (ul. Mariacka 18) zaprasza wszystkich do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego wydarzenia podczas koncertu promocyjnego, który odbędzie się 6 marca.

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć niemal cały nowy album jak i kilka utworów z debiutanckiej płyty.

Bilety w cenie 10 PLN do nabycia w przedsprzedaży w klubie Katofonia, rezerwacja biletów pod adresem yomasz(at)chico.pl jak i w dniu koncertu w cenie 15 PLN.

Start: 19.00
Bilety: 10 PLN w przedsprzedaży w klubie Katofonia, rezerwacja – yomasz(at)chico.pl / 15 PLN w dniu koncertu

Chico
Po zaskakującym debiucie „One Big Alternative” z 2005 roku i kontynuującym trend „In Case Of Emergency” EP wydanym w 2009 roku, Chico powraca z nowym albumem „In Limbo” pełnym nieznanych dotąd w twórczości zespołu dynamicznych, śmiałych, przebojowych rockowych kompozycji.
Powstała w 2001 roku świętochłowicka formacja Chico wielokrotnie święciła tryumfy, zdobywając uznanie na wielu festiwalach (m.in. Big Star Festival, Rock’n’Roll Music Festival), polskich oraz zagranicznych scenach klubowych (zespół koncertował w Niemczech, Austrii, Czechach i na Słowacji). Chico gościł także na dużej scenie jubileuszowego XV-go Przystanku Woodstock, a także scenach czeskich festiwali Noc Plna Hvezd i Rock For People. W lipcu 2012 roku zespół został laureatem pierwszej polskiej edycji międzynarodowego festiwalu Emergenza.
Druga długogrająca płyta Chico przynosi nam 13 świeżych kompozycji będących połączeniem bezpretensjonalnych rockowych riffów, subtelnych akustycznych dźwięków, elektronicznych akcentów i cięższych brzmień, a wszystko to wypełnione ogromnymi pokładami pozytywnej energii. Chico będąc do tej pory wykonawcą anglojęzycznym pokazuje na „In Limbo”, iż równie dobrze radzi sobie z polską mową, serwując na płycie 4 numery w rodzimym języku, z których to „Niekompletnie” jest singlem promującym najnowsze wydawnictwo.
Materiał został zarejestrowany w legendarnym już Izabelin Studio, a za produkcję odpowiedzialny jest Andrzej Puczyński. Wydawcą płyty jest RegioRecords, a dystrybucją zajął się Universal Music Polska.

Zapraszamy!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl