Śląskie Trendy

Centrum na Mariackiej: Swap Party

W sobotę, 20 września w Centrum na Mariackiej będzie okazja na małe wietrzenie szaf. O godz. 17 po raz kolejny odbędzie się bowiem Swap Party – impreza, podczas której wymieniamy się używanymi ciuszkami.

UWAGA! W tej edycji planujemy pomóc dzieciakom! Będzie możliwość przekazania rzeczy (ubrań, artykułów szkolnych, nowych kosmetyków) dla RODZINNEGO DOMU DZIECKA NR 1 w Rudzie Śląskiej. Przynosimy i pomagamy! ;)

Podczas wymiany ubrań dla wystawców (osób wcześniej zapisanych) przygotujemy losowanie z nagrodami. Wysłanie zgłoszenia zapewni Wam miejsce oraz wystarczającą ilość wieszaków.

Wymianę ubrań planujemy zakończyć ok godz. 19:30- wszystko zależy od Was! Wieczorem zapraszamy Was na małe after party do Klubu LEMO. O tym wydarzeniu więcej informacji znajdziecie tutaj ->https://www.facebook.com/events/544413272357895/?fref=ts

UWAGA! Wystawcy nie muszą przejmować się swoimi rzeczami. Po zakończonej wymianie ubrań jest możliwość zostawienie bagażu z ubraniami w CnM lub prywatnie u mnie. Odebrać możecie następnego dnia, aby podczas after party nie musielibyście się przejmować niczym ;) Dokładniejsze informacje uzyskacie u organizatorów.

Organizatorzy:
Mells Fashion http://mellsfashion.com/
Majlena Fashion http://majlena-fashion.blogspot.com/

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl