Śląskie Trendy

Casting – zostań twarzą okładki książki

k’@rTKA to pseudonim grupy autorów z Knurowa – Kamil Urbańczyk, Aneta Nowak i Renata Irytowska – piszących powieść epistolarną pt. „Sprawdź Go zanim się zakochasz”, która ujrzy światło dzienne 8 marca 2015 roku. Natomiast 12 połowie października (w niedzielę) przy ul. Witosa 8 w Klubie Sportowym Fight Club Knurów zostaną wykonane zdjęcia do okładki książki. Obecnie prowadzony jest nabór pełnoletnich kobiet i mężczyzn z Knurowa (ewentualnie z okolic), trenujących sztuki walki, którzy chcą wykazać się jako fotomodel/-ka.

– W sali treningowej mężczyzna uczy nieznajomą kobietę technik samoobrony. Początkowo, kobieta – ubrana w kominiarkę – upada, jest słaba i rozkojarzona. Jednak później role odwracają się! Mężczyzna upada, a kobieta – już bez kominiarki – pokazuje swoją przewagę, jest silna i potrafi obronić się – przedstawiają koncepcję na zdjęcia autorzy.

Chętni do uczestnictwa w bezpłatnej profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby okładki książki pt. „Sprawdź Go zanim się zakochasz” mogą zgłaszać się internetowo, wysyłając wiadomość na adres e-mail: przed.zakochaniem@gmail.com o temacie: „fotomodel/-ka”, w treści podając: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, miejscowość oraz informacje o swojej aktywności sportowej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 października 2014 roku. Po zakończeniu rekrutacji kandydaci zostaną poinformowani o przyjęciu i otrzymają propozycję terminu sesji.

Wszyscy zakwalifikowani – połączeni w pary damsko-męskie – wezmą udział w zaplanowanej sesji, po której wykonane zdjęcia zostaną poddane głosowaniu przez internautów i organizatorów wydarzenia. Zwycięska para ze zdjęcia zostanie graficznie zmieniona w zarys postaci na potrzeby okładki książki. Ponadto, w podziękowaniach zostaną ujęci wszyscy fotomodele/-ki.

Informacje o powstającej powieści epistolarnej znajdują się na stronach: www.facebook.com/przedzakochaniem i www.przed-zakochaniem.blogspot.com.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl