Śląskie Trendy

Bransoletka dla mężczyzn? Trendhim mówi im TAK

Temat prezentów dla mężczyzn zawsze jest trudny. O ile bowiem kobiety otaczają się pięknymi drobiazgami, a każdy nowy cieszy je niezmiernie, o tyle ascetyczne patrzenie na świat panów, mocno ogranicza ilość ładnych przedmiotów, którymi można ich obdarować. Odnalezienie sklepu Trendhim można zatem uznać za objawienie. Modna, subtelna biżuteria, eleganckie zegarki, wakacyjne czapki z daszkiem czy twarzowe okulary to przedmioty, z których łatwo wybrać nie tylko okazyjny prezent, ale także stylowy element letniej garderoby.


Bransoletka i okulary – duet, który nas skusił

Bransoletka dla mężczyzny? Jak najbardziej tak! Zwłaszcza teraz, kiedy przywołuje na myśl atrakcyjny wizerunek mężczyzny – surfera. Wolnego jak fale, wysportowanego i opalonego. Potrójne zestawy w zawsze eleganckiej czerni na ręku każdego mężczyzny – zarówno młodego, jak i dojrzałego – staną się doskonałą ozdobą. Ze względu na to, że łatwo je podzielić – można z jednej bransoletki zrobić trzy, po jednej dla trzech członków rodziny. Tak też było w naszym przypadku.

W takich bransoletkach gustuje obdarowany przez nas mężczyzna, jednak katalog oferowanych produktów z tej kategorii nie ogranicza się wcale do tego typu biżuterii dla panów. Naszą uwagę przykuły m.in. grube bransoletki z plecionej skóry, elegancki czarny tytanowy Fort Tempus a także czarna szczotkowana bransoletka mankietowa. Wzorów jest kilkadziesiąt, a oprócz preferowanej przez nas czerni, przeplatają się w nich także kolory m.in. srebra, złota, błękitu czy zieleni.

Fot. Trendhim

Wakacje nie mogą się także odbyć bez ciemnych okularów. Design tych, które oferowane są przez Trendhim jest naprawdę wysokich lotów. Są twarzowe i eleganckie, a ta, które my wybraliśmy, nadają męskiej twarzy nieco drapieżnego uroku.

fot. Trendhim

Ich oprawki są bardzo ładnie wykończone, co widać zwłaszcza na zakładanych na uszy skrzydełkach. Wybór jest bardzo szeroki – od nieco klasycznych modeli spod szyldu Waykinsów i Seizmontów, poprzez nieco bardziej odważne modele Locksów, dandysowych okularów Paula Rileya, czy ekstrawaganckich sportowych polaryzacyjnych Otsów.

Czapki z głów… lub raczej na głowę

Latem trudno się także obyć bez czapki, która skutecznie chroni przed słońcem. My – rok czy dwa temu – wybraliśmy dżinsową czapkę z daszkiem Fawler. Poza dobrym wykonaniem i twarzowym wyglądem, przekonaliśmy się również o jej dobrej jakości. Wraz z upływem czasu kilkukrotnie już „przetestowana została” przez naszą pralkę. Nie zmieniła ani kształtu ani koloru – nadal stanowi atrakcyjne dopełnienie letniego outfitu i skuteczną ochronę przed letnimi promieniami.

fot. Trendhim

Bogaty asortyment akcesoriów dla mężczyzn

Trendhim to nie tylko czapki, biżuteria, zegarki i okulary słoneczne. Lista produktów oferowanych przez firmę jest bardzo szeroka. Szukając pomysłu na prezent lub uzupełnienie męskiej garderoby, w sklepie na www.trendhim.pl znajdziecie również portfele i torby, krawaty i muszki, poszetki i spinki do mankietów, paski i rękawiczki, a także akcesoria do golenia i pielęgnacji brody. W każdej z wymienionych kategorii umieszczone zostały produkty wysoce zróżnicowane pod względem stylów mody męskiej. Są tu trendy trafiające w gusta panów stawiających ponad wszystko na stonowaną elegancję, typów wiecznie młodych sportowców a także tych, którzy mają w sobie zamiłowanie do ryzyka czy lubią elementy garderoby z lekkim przymrużeniem oka.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl