Śląskie Trendy

Bitwa o Częstochowę

To będzie widowisko, które swoja sportowa jakościa przebije to, co do tej pory widzieliście na galach MMA w Polsce. 15 listopada w pięknej i nowoczesnej Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się kolejna duża i numerowana gala – PROMMAC 2. Tego wydarzenia fani Mieszanych Sztuk Walki po prostu nie mogą przegapić!

Takiej karty walk jeszcze nie było!

Największe gwiazdy polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal i Michał „Masakra” Kita, lokalni herosi z Częstochowy i Śląska z Jackiem „Godzilla” Czajczyńskim na czele oraz cała plejada najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia. A to jeszcze nie koniec! Kolejne znane nazwiska z Polski i zagranicy ogłosimy już wkrótce! Jedno jest pewne – pod względem sportowym będzie to najmocniejsza z dotychczasowych gal Professional MMA Challenge! Przygotujcie się na show, którego Częstochowa dawno nie widziała. Wypełnijmy niesamowita Halę Sportową Częstochowa i przeżyjmy z bliska i na własnej skórze te niepowtarzalne emocje.

Ruszyła sprzedaż biletów!

To wydarzenie będzie mógł obejrzeć absolutnie każdy! Za pośrednictwem platformy KUP BILET, a także w sieci salonów Empik oraz STS, można już dziś nabyć bilet na PROMMAC 2. Ceny rozpoczynają się już od 25 zł!Dwiema tegorocznymi galami udowodniliśmy, że tworzymy sportowe widowiska, które swoim poziomem wciskają w fotel. Czas na kolejny taki wieczór. PROMMAC 2 nadchodzi! – mówi właściciel federacji, Dalius Kubylis.

Zapraszamy na WWW.KUPBILET.PL by już dzisaj zdobyć bilet na PROMMAC 2!

– 84 kg: Tomasz „Gorilla” Drwal vs TBA
-120 kg: Michał „Masakra” Kita vs Philip De Fries
-120 kg: Jacek „Godzilla” Czajczyński vs TBA
– 77 kg: Mateusz Strzelczyk vs Michał Wiencek
– 57 kg: Katarzyna Lubońska vs TBA
– 70 kg: Paweł Kiełek vs TBA
– TBA vs TBA
– TBA vs TBA
– TBA vs TBA
– TBA vs TBA

walka o częstochowę

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl