Śląskie Trendy

Birdman wzleci jeszcze raz w Cinema City!

Cinema City zaprasza widzów na seanse jednej z najlepszych produkcji ostatniego roku! Wielki zwycięzca Oscarowej Gali Birdman – zdobywca 4 Oscarów w tym statuetki za najlepszy film, po raz kolejny „wzleci” w kinach sieci Cinema City. Wspaniała obsada, fantastyczny scenariusz i reżyseria, a wszystko w popkulturowej otoczce! Film wyświetlany będzie w nadchodzącym tygodniu, tj. od 27 lutego, we wszystkich miastach, w których znajdują się kina Cinema City!

Kino „superbohaterskie” bardzo rozwinęło swoje skrzydła w ostatnich 5 latach. Każdy rok przepełniony jest adaptacjami komiksów, lub historiami z nietuzinkowymi mścicielami. Tegoroczny zdobywca 4 Oscarów, w tym w kategorii za Najlepszy film: Bridman także zalicza się do tego grona. Ukazuje jednak zupełnie inny charakter losów superbohatera. Pokazuje aktora, który był kiedyś ikoną komiksowego uniwersum – teraz nikt go nie pamięta, a jego kariera nieuchronnie zbliża się do końca. Dzięki pomocy znajomych wystawi na Broadwayu sztukę o tym samym tytule, w której dodatkowo zagra główną rolę – czy to będzie jego ostatni aktorski „wybryk”?

W roli zwariowanego aktora genialny Michael Keaton, który po roli Batmana chętnie przyjął propozycję zagrania elektryzującego „superbohatera”. Na krześle reżysera sam Alejandro González – człowiek odpowiedzialny za 21 Gramów i Babel. Specjalne pokazy w Cinema City to ostatnia szansa, aby zobaczyć „lot” Birdmana na dużym ekranie. Czy będzie to „wzlot”, czy „upadek” tego superbohatera? O tym warto przekonać się samemu w wybranych kinach Cinema City!

 

Oscarowego zdobywcę tytułu w kategorii Najlepszy film – „Birdman” będziecie mogli obejrzeć już od piątku, 27 lutego, aż w 23 kinach Cinema City w całej Polsce!

Tagi:     , ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl