Śląskie Trendy

Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci

Czy zabawa może uczyć? Agora Bytom udowodni, że może. Galeria handlowa zaprasza na kursy języka angielskiego dla dzieci. Pierwsze zajęcia odbędą się już 6 maja. Wstęp wolny.

 W majowe soboty Agora Bytom zorganizuje bezpłatne kursy nauki języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia skierowane będą do dwóch grup wiekowych: 3-6 oraz 7-9 lat. Kursy dla młodszych uczestników poprowadzone zostaną licencjonowaną metodą Teddy Eddie, której autorkami są trzy mamy-anglistki. Jej głównym założeniem jest łączenie nauki z zabawą w towarzystwie misia Eddie. Dlatego też zajęcia oparte są na komunikacji, która uaktywniana jest poprzez gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki– mówi Danuta Strenzniok, właścicielka szkoły Świat Języków, której lektorzy poprowadzą lekcje w Agorze Bytom. Starsi uczniowie nauczą się języka angielskiego poprzez „podróżowanie”. Gościem specjalnym pierwszych zajęć będzie mieszkający w Bytomiu Amerykanin oraz sympatyczna Aunt Penny. – Dzieci odwiedzą Stany Zjednoczone. Poznają ich historię, jedzenie oraz kulturę. W kolejne soboty w centrum uwagi będą: Afryka, Włochy oraz Anglia – mówi Danuta Strenzniok.

 Bezpłatne kursy angielskiego w Agorze Bytom odbywają się na Bajtel Placu – kreatywnej sali zabaw dla dzieci. Uczestnicy w wieku 3-6 lat będą mogli wziąć udział w zajęciach o godz. 12.00 i 13.00. Z kolei dzieci w wieku 7-9 lat o godz. 14.00 i 15.00. 45-minutowe lekcje odbędą się w całości po angielsku, jednak znajomość podstaw tego języka nie jest wymaga. Kolejne zajęcia planowane są w czerwcu, a także po wakacjach.

 Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Rodzice z dziećmi mają tu do dyspozycji pokój, gdzie można przewinąć i nakarmić swojego malucha. Natomiast kilkuletnie dzieci mogą skorzystać z toalet dostosowanych do ich wzrostu. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 Bezpłatne kursy angielskiego dla dzieci

Agora Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1, poziom +2

6, 13, 20, 27 maja 2017 r., godz. 12.00-16.00

Wstęp wolny – zapraszamy!

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl