Śląskie Trendy

Będą się bili! Na zdjęcia ;)

Ruszają zapisy do udziału w bezkrwawych szrankach, w których orężem będą zdjęcia. Uliczna Bitwa Fotograficzna w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy “Ulicznicy” w tym roku będzie miała nieco zmodyfikowane zasady. Odbędzie się 19 lipca w Gliwicach i będzie miała charakter LIVE.

Zapisać można się kierując się linkiem: http://pokochajfotografie.pl/?page_id=12781. Zasady tegorocznej edycji Ulicznej Bitwy Fotograficznej objaśnia Agnieszka Batóg: – Dlaczego LIVE? Bo tym razem, po raz pierwszy, nie chcemy Waszych gotowych zdjęć z portfolio! Chcemy, abyście zdjęcie na bitwę wykonali w tym samym czasie, z równymi szansami. Temat ogłaszamy w sobotę o 10.00 i do 19.00 czekamy na Wasze zdjęcia, które wrzucamy w system bitewny, aby około 20.00, tradycyjnie, rozpocząć fotograficzną bijatykę tym razem pod okiem Jurora Maćka Nabrdalika.

A potem już, jak co roku – zwycięzcę Bitwy obsypiemy świetnymi i cennymi nagrodami. Jest to jedyna taka okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszamy! Trzy warunki udziału w Bitwie: – rejestracja online http://pokochajfotografie.pl/?page_id=12781 – zrobienie zdjęcia dokładnie 19 lipca 2014 pomiędzy godziną 10:00 a 18:00 – dostarczenie zdjęcia pomiędzy godziną 18:00-19:00 do wyznaczonego punktu oraz osobista obecność na bitwie
 
Powiedźcie o tym w domu! Namówcie fotografujących znajomych, napiszcie na swoim blogu, FB, forach internetowych. Fight fight fight! Zapraszamy też widzów, a w niedziele zachęcamy do obejrzenia czeskiego filmu… znaczy czeskiego spektaklu, oczywiście!

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750