Śląskie Trendy

BAMBOLINO – teatralne widowisko cyrkowe

BAMBOLINO, czyli jedyny na świecie cyrk na scenie teatralnej! Cyrk Szczęśliwych Zwierząt! Niezwykle barwny pokaz cyrkowy zjawiskowego mistrza Bambolino, podczas którego podziwiać można m.in… hipopotamy tańczące w baletkach. Oczywiście w przedstawieniu NIE występują prawdziwe zwierzęta,  tylko aktorzy przebrani za zwierzęta.


Bambolino – teatralne widowisko cyrkowe to 80 minut śmiechu i niezapomnianej zabawy. Oprócz hipopotamów tańczących w baletkach, zobaczyć będzie można pojedynek kangurów bokserskich czy człowieka… wystrzelonego z rakiety!

Wystąpi także jedyny na świecie pogromca pcheł i trzymetrowy pyton amazoński, który pokaże możliwości wyszkolonego fakira! Będą też cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni i magicy oraz gwiazda – wyjątkowy orangutan François.

Widowisko przeznaczone jest dla dzieci 3-10 lat. Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca.

BAMBOLINO – cyrk szczęśliwych zwierząt na scenie teatralnej będzie można zobaczyć w Katowicach (w Pałacu Młodzieży, 23 lutego o godz. 18.00) i w Rybniku (w Teatrze Ziemi Rybnickiej, 17 marca o godz. 13.00).

Bilety do nabycia na stronie: https://pankoncert.pl/cyrk-bambolino/

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl