Śląskie Trendy

Bały Openning – koncert w tunelu

Bały House Opening to pierwszy oficjalny Event Muzyczny w Pyskowicach, który odbędzie się w tak niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest Tunel  „BAŁY”. 27 czerwca (w piątek) to miejsce przejdzie wielką metamorfozę i stanie się Centrum Muzycznego Szaleństwa w rytmach pozytywnych dźwięków Muzyki House. Zagrają: Marceli (NL), KostekJR (NYP), Addy-Z (Blended Air / Gliwice), Keeper (Pozytywne Brzmienie) i KAufi.

Impreza rozpocznie się o godz. 20, a wjazd na nią kosztować będzie symboliczne 7 zł. Event przeznaczony jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które lubią szaloną zabawę i pozytywny klimat.

– Całą Energię jaką wkładamy w przygotowanie Eventu, staramy się w 100% przelać na ludzi, aby zarazić ich pozytywnym podejściem do życia – wyjaśniają organizatorzy. – Wierzymy, że Wyjątkowa Muzyka, Świetny Klimat oraz Masa Pozytywnych i Zakręconych Osób sprawi, że ta stereotypowa polska mentalność zacznie całkowicie zanikać i zostanie zastąpiona przez te lepsze cechy naszych osobowości pełnych, radości, pasji i pozytywnego podejścia do życia.

Fanpage wydarzenia

https://www.facebook.com/pozytywnebrzmienie

bały

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl