Śląskie Trendy

Baju Bajka

Kolejne spotkanie z cyklu „Maluszkowe poranki” odbędzie się w poniedziałek, 25 lipca. Do udziału zapraszamy Mamy/Rodziców/Opiekunów wraz z Dziećmi w grupie wiekowej 0-5 lat. Tym razem, zapraszamy uczestników do świata bajki, gdzie niezwykła opowieść, połączona z dźwiękami instrumentów, wprowadzi Was i dzieci w niezwykłą przestrzeń.

Dzięki różnym środkom artystycznym wykorzystywanym podczas zajęć, wspomagany jest rozwój, kreatywność i twórczość dzieci. Wzmacniana integracja sensoryczna, dzięki zabawie ze światłem, muzyką, fakturą i strukturą.

OPIS:
Gościem poniedziałkowego spotkania Baju Bajka, będzie Adam Skrobol- 1/2 duetu BAJDURZY, który zajmuje się opowiadaniem baśni do muzyki na żywo. Opowieści przeplata zabawami i ruchem, dając miejsce na szerokie doświadczanie opowiadanej historii oraz ubarwia graficznymi ilustracjami w wielkim formacie.

Mali uczestnicy zajęć, będą mogli doświadczać opowieści, w bajkowej scenerii, gdzie wśród miękkich poduszek i zielonego mchu, czekać będą małe domki, w których migocące światło i otulająca kolorowa mgiełka. Białe chmury, które jak nigdy będą w zasięgu ręki, a schwytane zamienią się dzięki Wam w kolorowe kule, które zabierzecie ze sobą ze miłym wspomnieniem Baju Bajki.

DLA KOGO:
Mamy/Rodzice i Dzieci w grupie wiekowej 0-5 lat.

PROGRAM

cz.1
Bajdurzy Adam Skrobol
Opowiadanie baśni do muzyki na żywo, przeplatanej zabawą i ruchem. Dające przestrzeń szerokiego doświadczania i przeżywania słyszanej opowieści. Przedstawienie oparte o literaturę i muzykę dla Dzieci.

cz. 2
MUNIANIOWA ZABAWA
EkoZabawa, Złap chmurę i zamień ją w kolorową kulę. Zabierz ze sobą część Baju Bajkowej opowieści. Ekspresyjna i twórcza aktywność Dzieci na produktach naturalnych i spożywczych.

TERMIN: 25.07
Koszt udziału: 40 zł lub karnet

Czas trwania: 2,5h
GODZINA:
9:30- 12:00

Miejsce :
Miejski Dom Kultury „Koszutka” Filia „Dąb”
ul. Krzyżowa 1, 40-111 Katowice
sala baletowa

Szczegóły: http://wytworniakreatywnosci.pl/portfolio/baju-bajka/

Zapisy do dnia 23.07
kontakt@wytworniakreatywnosci.pl

[publikacja: 20 lipca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl