Śląskie Trendy

Bajeczna Kraina Cudów w FORUM

CH FORUM w Gliwicach organizuje dzień pełen atrakcji dla najmłodszych klientów w klimacie święcącej tryumfy w kinach bajki „Kraina Cudów”. Wydarzenie zaplanowane zostało na niedzielę 30 czerwca w godz. 11-18. Hitem dnia będzie muzyczne przedstawienie aktorskie „Kraina cudów”, napisane z myślą o imprezie.


– Dużo będzie działo się także w strefie Lunapark, gdzie dzieci czeka absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na imprezę – wielki wirtualny symulator rollercoastera – zdradzają organizatorzy. – Oprócz tego najmłodsi „wykąpią” się w wielkim suchym basenie, pełnym kolorowych piłeczek. Będą też mogli zrobić sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej. W szalonej strefie zabawek Playmobil, dzieci ułożą swój własny lunapark. Na wszystkich łasuchów czekać będzie kolorowa wata cukrowa. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny i nie wymaga  wcześniejszych zapisów.

Komedia animowana „Kraina cudów” to pełna niezwykłych przygód opowieść o kilkuletniej June, która uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Jej przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nietworzone historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas.

Pewnego dnia June gubi się w lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje… niesamowity park rozrywki, lunapark dokładnie taki sam, jaki zna z własnej wyobraźni. Pozna nowych przyjaciół, doświadczy niesamowitych przygód, ale przede wszystkim zrozumie, że świat wyobraźni to nasz wielki przyjaciel, bo tam zdarzyć się może wszystko.

Film „Kraina cudów” jest aktualnie wyświetlany w kinach, w tym m.in. w Cinema City na terenie
CH FORUM Gliwice.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl