Śląskie Trendy

Anioły uskrzydlają

Akcja świątecznej pomocy trwa nadal. W  najbliższy weekend, 13 i 14 grudnia katowickie Anioły USKRZYDLAĆ będą na Eko Jarmarku i w Silesii City Center.  Zapraszamy gorąco do udziału w obu wydarzeniach. Przyjdź i wesprzyj Anioły!!!

ANIOŁY na gwiazdkowym EKO JARMARKU

Gwiazdkowy Eko Jarmark Katowice, który odbędzie się w  historycznej fabryce porcelany w Katowicach w najbliższy weekend 13-14 grudnia,  wprowadzi wszystkich w radosny przedgwiazdkowy nastrój i oczaruje świąteczną  atmosferą. Podczas Jarmarku będzie prowadzona też akcja charytatywna na rzecz  podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

W przestrzeniach pofabrycznych zagoszczą zimowe smakołyki i  tradycyjne produkty, będzie unosił się aromat grzanego wina, słodkich pierników  i czerwonego barszczu oraz niepowtarzalny zapach prawdziwego świątecznego  drzewka. Na dziedzińcu fabryki zapłonie duże ognisko, przy którym będzie można  ogrzać się, odpocząć, upiec kiełbaskę czy wspólnie pośpiewać. To atrakcja,  której nie sposób spotkać na innych świątecznych jarmarkach i właśnie dlatego  nie może Was zabraknąć na Gwiazdkowym Eko Jarmarku Katowice.

Na najmłodszych  uczestników Jarmarku będą czekały niezwykłe wyzwania: malowanie ceramicznych  biskwitów i domków świątecznych.  Do  wspólnej zabawy zaproszą ich też animatorzy, którzy przygotują atrakcyjne i  wciągające gry i zabawy.

PIERNIKOWE ANIOŁY w Silesia City  Center

Już w najbliższą sobotę 13 grudnia dziesiątki podopiecznych  Domu oraz wolontariuszy będzie kwestowało w Silesia City Center. Zbiórce  towarzyszyć będzie akcja przyozdabiania pierników – cegiełek, upieczonych przez  dzieci. Do zabawy będzie mógł włączyć się każdy, kto od godz. 15.00 pojawi się w  Silesii. Pierniczki otrzymają wszyscy ci, którzy zdecydują się wesprzeć Dom Aniołów Stróżów.

Każdego roku blisko 500 dzieci z katowickich rodzin korzysta z  różnej formy pomocy Domu Aniołów Stróżów.  Na wszystkie nasze potrzeby nie  starcza jednak funduszy. Teraz po raz kolejny pojawia się okazja aby pomóc.  Już w najbliższą sobotę odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych Aniołów.  Dzięki uzyskanym środkom nasze anioły będą mogły spokojnie odrobić lekcje,  skorzystać z pomocy pedagoga i psychologa, uczestniczyć w wielu  atrakcyjnych zajęciach czy też wyjechać.
Zbiórce pieniędzy towarzyszyć  będzie od godziny 15.00 akcja „Piernikowe Anioły”. Podopieczni Aniołów oraz  wszystkie chętne dzieci w Silesia City Center, będą mogły ozdabiać upieczone  przez naszych wychowanków pierniki, które otrzymają wszyscy, decydujący się  wesprzeć nasze Stowarzyszenie.

uskrzydlamy

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl