Śląskie Trendy

8 LAT W TYBECIE w Strumieniu

Strumieński zespól 8 lat w Tybecie znajduje się obecnie w trasie koncertowej nazwanej „Król Popkultury Tour”. Trasa ma na celu promocję nagrań i nowego materiału grupy, jeszcze mocniejszego i jeszcze bardziej ambitnego pod względem zarówno muzycznym jak i tekstowym. Nad jakością i brzmieniem nowego wydawnictwa czuwa Leszek Biolik (producent muzyczny i muzyk zespołów Republika, Nowe Sytuacje).

Do tej pory 8 lat w Tybecie podczas tegorocznej trasy trafił do takich miast jak: Warszawa, Bielsko-Biała, Ostrów Wielkopolski, Sosnowiec, czy Cieszyn. Na tym etapie nie mogło również zabraknąć koncertu przed własną publicznością, która zawsze generuje w muzykach jeszcze większą niż zwykle dawkę energii na scenie.

Koncert odbędzie się 12 marca na Sali widowiskowej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. Na miejscu zawodowe nagłośnienie, za którego obsługę specjalnie na zaproszenie zespołu odpowiedzialny będzie Przemysław Polański, który na co dzień pracuje z takimi zespołami jak m.in.: Frontside, czy Decapitaded. Koncert rozpocznie swoim supportem zespółRaspberry Hills, który występował już u boku takich wykonawców jak: Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Cree, Harmonica Hinds, Wovoka, Adam Kulisz, czy MA.

 

8 lat w Tybecie http://facebook.com/8latwtybecie
Singiel z EP 2013 „Na Zesłaniu” https://www.youtube.com/watch?v=k332OaoODfg
Teledysk „Ten Czas” https://www.youtube.com/watch?v=Mr0vhE0-GCs
Live z Emergenza 2015 „Uwaga zły pies” https://www.youtube.com/watch?v=iHjaumJcnhA

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl