Śląskie Trendy

8 LAT W TYBECIE w Gliwicach

W sobotę, 2 czerwca zespół 8 LAT W TYBECIE ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów ciężkiego, surowego rocka oraz polskich tekstów na zbliżający się koncert w gliwickim klubie Garaż.

– Jesteśmy młodymi, ale świadomymi naszego otoczenia muzykami. Stawiamy na słowo. W naszych tekstach – zawierających szeroką i uniwersalną symbolikę – staramy się przekazywać wszystko, co mamy do powiedzenia nie robiąc tego jednak wprost, ale zostawiając słuchaczom przestrzeń do własnego zrozumienia i interpretacji w odniesieniu do własnych doświadczeń – przedstawiają się członkowie zespołu.

Na początku maja zespół wydał najnowszy singiel produkcji Leszka Biolika (Republika) pt. „Po co tyle słów?”, który od razu zainteresował liczne media muzyczne. Utwór od ponad pięciu tygodni emitowany jest przez ponad 30 większych, bądź mniejszych stacji radiowych w całym kraju. Ponadto na listach przebojów m.in. Antyradia, Radia Afera, Radia Orbit, Radio Akadera zajmował, bądź nadal zajmuje pierwsze miejsce.

Data: 02.06.2016, godz. 19:00

Miejsce: Garaż Music Club, Gliwice

Wydarzenie na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/244702252573150/

 

W 2013 roku wyszła, wydana własnym sumptem debiutancka EPka „Na zesłaniu”, która składała się 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje. Na swoim koncie zespół ma około 100 koncertów, głównie na scenach Polski południowej.

Więcej o zespole na stronach:

www.facebook.com/8latwtybecie

www.instagram.com/8latwtybecie

www.youtube.com/user/8latwtybecie/videos

[publikacja 30 czerwca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl