Śląskie Trendy

50 twarzy Greya – na Walentyki. Bilety już w sprzedaży

13 lutego w kinach Cinema City rusza najbardziej elektryzująca premiera tego roku. 50 Twarzy Greya to długo oczekiwana adaptacja głośnego bestsellera, do której casting oblało mnóstwo znanych męskich gwiazd Hollywood. Pan Grey wkrótce otworzy swoje drzwi dla wszystkich Pań w Polsce, a w Cinema City wystartowała już przedsprzedaż biletów!

Cinema City zaprasza 13 lutego wszystkie Panie na spotkanie w 4 oczy z hipnotyzującym Christianem Greyem, na które już teraz można kupować bilety. Premiera ekranizacji słynnej powieści erotycznej to wielkie wydarzenie w świecie kina. Najpierw fanki powieści i krytycy czekali na zwiastun, a także ogłoszenie daty premiery – teraz wiadomości o pierwszych seansach powodują u wszystkich kinomaniaczek szybsze bicie serca i drżenie rąk. Film został bardzo skrupulatnie przygotowany i można spodziewać się po nim nie tylko zmysłowych, ale też odważnych scen znanych z książki. Dodatkowa atrakcją jest fakt, że rola główna przez długi czas nie była obsadzona. Zrezygnowali z niej tacy przystojniacy jak Colin Farrell (Pamięć Absolutna), czy Charlie Hunnam (Synowie Anarchii). Ostatecznie w Christiana Greya wcielił się Irlandczyk znany z brytyjskiego serialu kryminalnego UpadekJamie Dornan. 13 lutego będzie nie tylko najgorętszą, ale na pewno najbardziej popularną premierą tego roku – dlatego warto zaopatrzyć się w bilety już teraz w kinach Cinema City lub na stronie http://cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=0698S2R! Premiera 50 Twarzy Greya stanie pod znakiem zimnych dreszczy i niezwykłych filmowych emocji.

Premiera filmu 50 Twarzy Greya odbędzie się we wszystkich 31 kinach Cinema City już 13lutego.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

50 Twarzy Greya plakat

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl