Śląskie Trendy

4. Moto Jura Show

W niedzielę, 31 maja w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej koło Zawiercia odbędzie się „4 Jura Moto Show”. To coroczny zlot miłośników tuningowanych i zabytkowych aut okraszony wieloma atrakcjami.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10 w ramach obchodów 100-lecia Zawiercia zlotem aut pod Miejskim Ośrodkiem Kultury i rozpocznie swój przejazd o godzinie 10:30 głównymi ulicami miasta: Leśna, Piłsudskiego, Kościuszki, 3 Maja, Paderewskiego i potem do hotelu.
Podczas imprezy odbędą się liczne konkursy dla właścicieli aut i uczestników zlotu. Przygotowano również wiele atrakcji takich jak m.in „Alko slalom” czyli zajęcia z policją. Jak co roku przewidziane są dwie sceny: Scena Główna – dla uczestników zlotu oraz Scena Kids w ramach Pikniku Rodzinnego na Dzień Dziecka. Na scenie kids będzie można uczestniczyć w licznych konkursach i zajęciach plastycznych, które przygotowała Szkoła Medyczna z Zawiercia oraz Pracownia Plastyczna Tu ART.  Przez cały dzień będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Oliwera Pelona, a wychowanki z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich z Zawiercia przygotowują specjalny kiermasz z własnoręcznymi wyrobami (torebki, pluszaki, poduchy, fartuszki).Wydarzenie zwieńczy występ hip hopowy oraz koncert zespołu Toxyna.To tylko część atrakcji, które organizatorzy szykują na to wydarzenie. Będzie się działo!
Plakat Facebook1
Plakat Gotowy Fb

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl