Śląskie Trendy

35-lecie Dżemu w Parku Śląskim

Wielki koncert z okazji 35-lecia zespołu Dżem – najważniejszy element obchodów Czerwca Wolności w Parku Śląskim. Dżem – pochodząca ze Śląska legenda polskiej muzyki rockowej, w 2014 roku obchodzić będzie 35-lecie istnienia.

Wielki koncert z okazji 35-lecia zespołu Dżem – najważniejszy element obchodów Czerwca Wolności w Parku Śląskim już 7 czerwca (w sobotę) o godz.1 7. Dżem- pochodząca ze Śląska legenda polskiej muzyki rockowej, w 2014 roku obchodzić będzie 35-lecie istnienia. Bilety w cenie 60, 90, 250. 

Mając w pamięci obchody 30. urodzin Dżemu, które odbywały się w katowickim Spodku, gdzie 12 tysięczna sala została wyprzedana w ciągu zaledwie 2 tygodni, spodziewać się można tylko i wyłącznie podwojenia tej frekwencji. Zwłaszcza, że Dżem razem z Parkiem Śląskim szykuje wiele niespodzianek specjalnie na zbliżające się urodziny.

Z pewnością zaskoczą nas niestandardowym zestawem zagranych utworów. Pośród kilkunastu wydanych płyt znalazło się ponad 100 piosenek, spośród których 7 czerwca muzycy Dżemu zaprezentują te największe przeboje jak i dawno nie grane, jakby trzymane na specjalną okazję perełki.

Podczas 30-tych urodzin wśród takich właśnie perełek znalazła się m.in. „Koszmarna noc”, „Najemnik I”, czy „Ballada o dziwnym malarzu”, która dzięki wykorzystaniu specjalnych technologii mogła zabrzmieć z głosem Ryśka Riedla oraz pianem Pawła Bergera – czyli nieżyjących już muzyków zespołu. Warto grubym flamastrem zaznaczyć w kalendarzu ten dzień i razem z rodziną wybrać się do Parku Śląskiego, by wspólnie z nami świętować 35 urodziny jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl