Śląskie Trendy

11. Śląski Rap Festiwal

śląski rap festiwalMega Club ma zaszczyt zaprosić na kolejną 11 już edycję Śląskiego Rap Festiwalu, który jest największą i najstarszą tego typu imprezą klubową w Polsce. Kontynuując tradycję dwudniowego eventu w listopadowy weekend 14-15 przygotowaliśmy dla fanów rapu jak zwykle mnóstwo atrakcji.

Dzień pierwszy to zdecydowanie mocne uderzenie dla lubujących się w „newschoolowych” brzmieniach. Najgorętsze nowe ksywy w biznesie takie jak Quebonafidę (z premierowym materiałem z nadchodzącej „Ezoteryki”), Kuban oraz reprezentanci Koka Beats – Neile i Auer. Prócz tego, przeżywający drugą młodość Borixon z płytą „New Bad Life” i będący na absolutnym topie rodzimej sceny Kali ( z wyprodukowanym przez Gibbsa materiałem „Sentymentalnie”) oraz Paluch i materiał z mixtape’u z Chrisem Carsonem. Dodatkowo na rozgrzewkę jak co roku freestylowy showcase z udziałem najbardziej utytułowanych wolnostylowców.

LineUp:

Dzień 1
Paluch Oficjalnie x Chris Carson / Made in Heaven
KALI 50/50 x Gibbs / Sentymentalnie
Quebonafide / Ezoteryka
BORIXON / New Bad Life
Kuban / Co za mixtape
Neile / Koka Beats
Auer / Koka Beats
Wojna o Śląsk

Dzień drugi festiwalu powinien nasycić nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Na wstępie, to co najlepsze na śląsku czyli promujący swe najnowsze materiały HST, K2, Pokahontaz . Do tego Wena, VNM oraz legendy ze stolicy w postaci Molesty Ewenement oraz Sokoła i Marysi Starosty. Całość tradycyjnie poprowadzi w formie soundsystemu duet Kamel &DJ Roka.

Dzień 2
Sokół i Marysia Starosta / Czarna Biała Magia /
donGURALesko / Kroniki Betonowego Lasu
Pokahontaz / Reversal
VNM / ProPejn
W.E.N.A.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl