Śląskie Trendy

Zuzanna Bijoch, NeuObersliesien, Regina Brett zagoszczą w empiku Silesia

Najbliższa niedziela (12.11) w katowickim salonie empik zapowiada się bardzo kulturalnie. Katowicki empik odwiedzą Zuzanna Bijoch – modelka, uczestniczka telewizyjnego programu „Azja Express”, zespół NeuOberschlesien, a spotkaniom autorskim będą towarzyszyły warsztaty kreatywne „Jesienno-zimowy handmade”. W poniedziałek natomiast odbędzie się spotkanie z Regina Brett – autorką bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś cudem”.

Dowiedz się jak spełnić marzenia o modelingu…

Jako pierwsza w niedziele , o godz. 14:00 zagości Zuzanna Bijoch, która opowie o tym, jak naprawdę wygląda praca modelki? Co trzeba zrobić, by odnieść sukces, a o co pozostaje się modlić?

Na te pytania można znaleźć też odpowiedź w najnowszej książce Zuzanny pt. „Modelka” (Burda Publishing Polska). 24-letnia obecnie Zuzanna Bijoch na wybiegu zadebiutowała sześć lat temu. Do tej pory brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak np.: Prada, Gucci i Yves Saint Laurent.  W spotkaniu wezmą także udział przedstawiciele agencji modelek D’vision. Każda z uczestniczących w spotkaniu dziewczyn będzie mogła zaprezentować się i zostawić kontakt do siebie. Niewykluczone, że w ten sposób spełnią się kolejne marzenia o byciu modelką.

 

Zespół NeuOberschlesien spotka się ze swoimi fanami

O godz. 16:00 zapraszamy fanów zespołu NeuOberschlesien. Najnowsza płyta zespołu NeuOberschlesien ukaże się 10 listopada nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów. Płyta została zatytułowana po prostu „3”. Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości. Efektem tych działań jest najnowszy album – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla zespołu rockowego pazura.

Jesienno-zimowy handmade – warsztaty

W tym dniu znajdą też coś dla siebie dzieci – warsztaty kreatywne „Jesienno-zimowy handmade”, godz. 14:00. Uwierz: potrafisz wykonać urocze i zabawne drobiazgi na powitanie zimy – rękawice kuchenne ze śnieżnymi wzorami, ozdobne gwiazdki, sympatyczne renifery, maskotki przypominające, żeby już wychodzić z domu bez szalika. Jak je zrobić? Przyjdź na warsztaty i weź udział w kreatywnej zabawie: wymyślaniu nowych form, cięciu, klejeniu i szyciu, czyli własnoręcznym tworzeniu czegoś z niczego.

 

Poniedziałek – Regina Brett w Katowicach

 

Regina Brett, amerykańska autorka uwielbianych przez miliony czytelników książek odwiedzi salon empik Silesia w poniedziałek 13 listopada o godz. 18:00.

Autorka m.in. pt. „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” oraz „Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień” wydaje nową książkę pt. „Kochaj” (Wydawnictwo Insignis). Jak twierdzi sama pisarka, napisała ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych oraz dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste. Tuż po premierze najnowszego wydania autorka odwiedzi Empik i będzie osobiście motywować czytelników do zmiany sposobu patrzenia na otaczającą rzeczywistość. Autorka była dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jako pisarka znalazła się na czele listy bestsellerowych autorów „New York Timesa”. Jej książki przetłumaczono na ponad 25 języków.

 

Zuzanna Bijoch
12 listopada, godz. 14:00
empik Silesia
, ul. Chorzowska 107, Katowice

Jesienno – zimowy handmade

12 listopada, godz. 14:00
empik Silesia, ul. Chorzowska 107, Katowice

NeuObersliesien
12 listopada godz. 16:00
empik Silesia
, ul. Chorzowska 107, Katowice

Regina Brett
13 listopada godz. 18:00
empik Silesia, Katowice, ul. Chorzowska 107

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl