Śląskie Trendy

ZOŚKA JEST SUPER SUMMER

Dach katowickiego SUPERSAMU znów zabrzmi dobrze! W najbliższą sobotę (20 lipca, godz. 19:00) opanują go fani zespołu ZOŚKA. Występ to część projektu SUPER SUMMER, w ramach którego na ostatniej kondygnacji domu handlowego odbywają się koncerty oraz wyświetlane są filmy (kolejny seans w środę, 24 lipca). Na co dzień można tu także odpocząć w kolorowej strefie relaksu.


15ZOŚKA to świeży projekt katowickiej sceny muzycznej. Zespół tworzą: Weronika Jędrysik (śpiew), Adam Jędrysik (produkcja muzyczna, gitara) i Tymoteusz Bies (produkcja muzyczna, instrumenty klawiszowe). Twórczość Zośki integruje muzykę elektroniczną z surową alternatywą, proponując brzmienia z pogranicza popu i chilloutu, wzbogacone o żywe instrumenty.

Sobotni koncert będzie już czwartym z dziesięciu zaplanowanych w letnim cyklu Supersamu. Katowicki dom handlowy realizuje go we współpracy z instytucją kultury Katowice Miasto Ogrodów. Wszystkie zespoły, które prezentują się na dachu Supersamu, są laureatami dotychczasowych edycji projektu Dzielnica Brzmi Dobrze.

Letnią strefę rozrywki i relaksu w Supersamie zaprojektowała znana śląska pracownia – KOLEKTYW MUSK. Strefa jest wyposażona w wygodne leżaki, a pastelową kolorystyką nawiązuje do najcieplejszej pory roku. Można tu odpocząć w otoczeniu dachów katowickich kamienic, a w dniach wydarzeń posmakować ziemniaczanych – i nie tylko – specjałów serwowanych przez ekipę KROYONE.

Z myślą o miłośnikach X muzy, w wybrane środy (godz. 20:30) na dachu Supersamu wyświetlane są filmy. Kolejny seans odbędzie się 24 lipca, a widzowie zobaczą francuski komediodramat Jutro będziemy szczęśliwi.

Wstęp do letniej strefy Supersamu oraz udział w organizowanych w niej atrakcjach jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl