Śląskie Trendy

Żory w kampanii „Polska za pół ceny”

Muzeum Ognia, Hotel Texas oraz restauracja Panna Maria to trzy obiekty z turystycznej mapy Żor, które dołączyły do programu Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny. Druga edycja ogólnopolskiej akcji Polskiej Organizacji Turystycznej odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017.

Promocyjne ceny w obiektach spółki Nowe Miasto obejmują nocleg w komfortowym hotelu, posiłki w restauracji oraz wstęp do jednego z najpopularniejszych obiektów edukacyjnych w regionie. Dla czteroosobowej rodziny może to oznaczać oszczędność ok. 400 zł. Warto więc zaplanować w tym czasie rodzinny weekend w Żorach.

– W ramach rodzinnej wycieczki polecam szczególnie nocleg w hotelu, który może się poszczycić unikalną lokalizacją w skali kraju – jest bowiem częścią Miasteczka Westernowego Twinpigs. Poza wystrojem nawiązującym do klimatu dzikiego zachodu czy pieczołowicie zrekonstruowaną, westernową ulicą na gości czeka również wyjątkowe skrzydło hotelu stylizowane na teksańskie więzienie – relacjonuje Wojciech Kufel, Manager Miasteczka. – Oddalone o kilometr Muzeum Ognia to wielokrotnie nagradzany obiekt edukacyjny, który w zeszłym roku odwiedziło ponad 55 tysięcy gości. A wszystko to w sercu naszego regionu, przy jednej z najpopularniejszy dróg Śląska – dodaje Wojciech Kufel

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. W pilotażowej edycji akcji,  trwającej od 23 do 25 września 2016 r. wzięło udział 396 partnerów. Z przygotowanych ofert zniżkowych skorzystało ponad 60 000 Polaków.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl