Śląskie Trendy

Zasiądź na wirtualnej widowni Teatru Zagłębia

W odpowiedzi na zapytania widzów pragnących wesprzeć teatr w trudnym dla wszystkich okresie, Teatr Zagłębia wprowadził dwa nowe typy biletów: bilet cegiełkę i bilet otwarty. Ma to związek z rozpoczęciem akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr”, do której dołączyć może każdy chętny widz. Jak to zrobić? Wystarczy „zasiąść” na wirtualnej widowni, kupując cegiełkę za 30 zł. Ta cegiełka będąca wyrazem bezinteresownej pomocy realnie wesprze przyszłe działania sosnowieckiej placówki w nowym sezonie teatralnym.


Drugą formą solidarności jest bilet wsparcia. Dla tych widzów, którzy już dziś chcą zaplanować swoją przyszłą wizytę w teatrze, przygotowano bilety otwarte w cenie 50 zł. Gdy sytuacja wróci do normy, każdy taki bilet – bez dodatkowych opłat – do czerwca 2021 będzie można wymienić w kasie teatru na bilet uprawniający do zobaczenia wybranego spektaklu z repertuaru Teatru Zagłębia (nie dotyczy premier, spektakli gościnnych, zamkniętych i sylwestrowych).

Osoby, które zakupią bilet otwarty, będą miały również możliwość otrzymania archiwalnych programów do spektakli. Informacji na temat akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr” udziela Biuro Współpracy z Widzami (602 470 644, 784 634 347) i Kasa Teatru (600 338 181). Odnośniki do obu biletów można znaleźć na stronie Teatru Zagłębia – www.teatrzaglebia.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl