Śląskie Trendy

Zalewski, LemON i Kombii – pożegnanie lata w Gliwicach

W piątek, 1 września Gliwice  lato pożegnają z gwiazdami. Na plenerowym koncercie na placu Krakowskim zagrają Zalewski, LemON i Kombii.

Koncerty rozpoczną się o godz. 18.00. Wtedy na scenie pojawi się Krzysztof Zalewski, znany także jako Zalef, polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji programu Idol. Członek zespołów Japoto i Muchy. Współpracował między innymi z takimi muzykami jak Tomasz Organek, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, Hey czy Męskie Granie Orkiestra. Na koncertach łączy rockową energię ze stylistyką pop, odważnie mieszając muzyczne style.

Po nim zagra poprockowy zespół LemON, który ma na swoim koncie 4 płyty, w tym dwie złote i jedną platynową. LemON to fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! Co najbardziej zaskakujące, nawet niekomercyjne niszowe utwory, takie jak ,,Lwia część”, ,,Dewiat”, ,,Litaj ptaszko” czy ,,Do świąt” – mają setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii, którego zwłaszcza nieco starszym słuchaczom nie trzeba przedstawiać. Skawiński & Tkaczyk to Muzyka, która rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A, Skawalker. Przekrój twórczości tego duetu to gwarancja wyśmienitej rozrywki oraz prawdziwych emocji zaklętych w pięknych melodiach i tekstach.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl