Śląskie Trendy

Zagraj na ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL KATOWICE!

ATTENTION PLEASE! przygotowało specjalny konkurs dla debiutujących zespołów, które będą mogły zagrać podczas wydarzenia ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL w danym mieście. Kolejna edycja konkursu skierowana jest do grup ze Śląska. Kolejny przystanek wydarzenia już 9 kwietnia 2016 roku w Katofonia jazz&blues club w Katowicach.
W ramach ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL w Katowicach zagrają: Zimowa oraz Control The Weather. Supportować ich będzie śląski zespół, który wyłoniony zostanie w specjalnym KONKURSIE. Debiutujące, młode zespoły mogą wysyłać zgłoszenia do dnia 27 marca 2016 roku. Najlepsza formacja wybrana w oparciu o głosy internautów zaprezentuje się 9 kwietnia podczas festiwalu w katowickim klubie Katofonia. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny pod adresem:https://drive.google.com/open?id=0B188yvTQRnX1NlBxSkFxMWZOUUk oraz na stronie wydarzenia:https://www.facebook.com/events/102206870176082/
ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL to trasa koncertowa związana z artystami attention please!, czyli: Sambor, Zimowa, The Freuders, Mistah Lego, Bukowicz oraz Control The Weather. Podczas koncertów w całej Polsce, nie zabraknie także niespodzianek, zaproszonych gości oraz debiutujących zespołów, których warto będzie posłuchać na żywo.
Śląski przystanek trasy ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL odbędzie się w sobotę9 kwietnia 2016 roku w Klubie Katofonia w Katowicach. Na scenie usłyszymy: śląski zespół ZIMOWA oraz warszawska formacja CONTROL THE WEATHER. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży online (I pula 20 zł; II pula – 25 zł).
 
 
ATTENTION PLEASE! MUSIC FESTIVAL
 
Katofonia jazz&blues club
Katowice, ul. Mariacka 18A
sobota, 9 kwietnia 2016
bilety: I pula 20 zł / II pula 25 zł

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl