Śląskie Trendy

Zacznij ferie z Lufcikiem

„Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań! Co za radość, gdy saniami można jechać w dal, gdy pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań, a przed nami i za nami wiruje tyle gwiazd…” Czy dacie rade przekonać tego marudę, że zima, śnieg i mroźne miesiące są równie wspaniałe, co lato? Dowiemy się tego na Scenie Forum Gliwice już 27.01. o godz. 12:00.

Cudownie! Wreszcie przyszła zima, śnieg, biała sanna. Dzieciaki rzucają się śnieżkami i lepią bałwana, dorośli szykują sprzęt na narciarskie szaleństwo,Lufcik na korbkę gra „Opowieść zimową”. Wszyscy kochają zimę! Ale czy na pewno? Wyobraźcie sobie największego zrzędę świata, wiecznie niezadowolonego i skwaszonego, któremu nic się nie podoba. Tak, to właśnie on nie cierpi zimy i każdy, nawet najmniejszy płatek śniegu, zamienia w kropelkę wody. Bo nie obce mu są z czarami i magią przygody! Czy dacie rade przekonać tego marudę, że zima, śnieg i mroźne miesiące są równie wspaniałe, co lato? Dowiemy się tego na Scenie Forum Gliwice już 27.01. o godz. 12:00.

Ok. godz. 13:00 Hapijama Fun Art zaprasza na swoje warsztaty. Artyści propagują zdrowy i zrównoważony styl życia poprzez zajęcia ruchowe oparte na sztuce cyrkowej z elementami żonglerki, ekwilibrystyki oraz z wykorzystaniem rekwizytów kuglarskich i innych zabawek zręcznościowych. Prowadzą zajęcia animacyjne i warsztaty aktywizujące ukierunkowane na wspieranie rozwoju psycho-ruchowego oraz kształtowanie zachowań i poszerzanie kreatywności. Stwarzają alternatywę dla komputerów i telewizji.

Na oba wydarzenia – wstęp wolny. Do zobaczenia!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl