Śląskie Trendy

Zachwyć się modą w Silesia City Center

W najbliższy weekend, Silesia City Center stanie się mekką dla fashionistów i łowców trendów. Wszystko za sprawą jesiennych pokazów mody, które na dwa dni uczynią z Centrum modową stolicę Śląska. Na wybiegu będzie można zobaczyć nie tylko kolekcje ubraniowe casual i high-fashion, ale także buty, dodatki i akcesoria modowe. Gościem specjalnym pokazów będzie Maja Sablewska.

Już 24 i 25 września, na Placu Tropikalnym SCC pojawi się ogromna scena multimedialna, na której profesjonalni modele i modelki zaprezentują jesienne kolekcje pochodzące ze sklepów, które można znaleźć w Centrum.Pokazy prowadzić będą dobrze znani i lubiani: prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek oraz dziennikarz Mateusz Hładki.
Podczas pokazów zobaczymy ponad 60 marek, w tym zarówno marki premium, jak i duże domy sieciowe. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. włoskie Unisono i Terranova, francuski Pierre Cardin, niemiecki Orsay czy amerykańskie Guess i Timberland. Dodatki pokażąGino Rossi, Wittchen, Kazar, Bryloownia, Dziubeka, Happy SocksiParfois. Na scenie nie zabraknie też polskich projektantów, którzy od lat chętnie otwierają swoje butiki w Silesia City Center. Podziwiać będzie można projekty m.in. Lidii Kality, EvyMinge, Rage Age, Lavard, Medicine, Diverse orazLancerto.
Atrakcją towarzyszącą jesiennym pokazom mody w Silesia City Center będą metamorfozy Mai Sablewskiej. Jedna z najpopularniejszych doradczyń wizerunku wspólnie z SCC zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest sześć kompletnych metamorfoz modowych, każda w kwocie do 1500 zł. Proces przemiany finalistek, jak ich rezultatybędzie można zobaczyć podczas weekendowych pokazów.
Zaprosiliśmy Maję Sablewską do naszego konkursu, bo doceniamy to, z jakim zaangażowaniem pomaga kobietom odnaleźć ich niepowtarzalny styl i pokazać osobowość. Wierzymy, żeprezentacje metamorfoz z jej udziałem będą stanowić doskonałe dopełnienie naszych pokazów mody– mówi Dyrektor Silesia City Center,Monika Pyszkowska.
Pokazy mody i Metamorfozy Mai Sablewskiej będą odbywać się w 24-25 września, od godziny 15.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl