Śląskie Trendy

Zabujani na linach, czyli Walentynki na Elce po raz trzeci

Szukacie intymnego i romantycznego miejsca? Znudziły Was Walentynki w kinie czy restauracji? Chcecie zaoferować swojej drugiej połowie coś naprawdę specjalnego? Po raz trzeci Park Śląski zaprasza na „Walentynki na Elce”. Ilość miejsc jest jednak ograniczona.

Oferta walentynkowa Parku Śląskiego to 197 ekskluzywnych przejazdów, które odbędą się 13 i 14 lutego. Pierwsze wyruszą o godzinie 15, a ostatnie po 20.

– W elektronicznym systemie każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu. Zeszłoroczna edycja pokazała, że w ten sposób nie ma problemu z wysłaniem maili oraz rezerwacją miejsc – tłumaczy Wojciech Mirek z Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie w latach poprzednich, to radzimy się spieszyć.  Romantyczna atmosfera gwarantowana – zapewnia.

Oferta została bardzo urozmaicona. Obejmuje przejażdżkę dla dwóch osób w obie strony gondolą (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwa ciastka owsiane ze Starbucks’a. Poza tym różę dla partnerki, krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce i luksusowe pralinki. Jeden przejazd kolejką w Walentynki kosztuje 100 złotych od pary.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl