Śląskie Trendy

Z CH FORUM na Madagaskar

W CH FORUM już w najbliższy poniedziałek startuje loteria, w której do wygrania będzie wyjazd na Madagaskar. Centrum przygotowało tej zabawie również rodzinną, tematyczną oprawę w dniach 2-5 kwietnia na terenie FORUM stanie tematyczny park zabaw, który przybliża egzotyczną faunę i florę.


Lista nagród w „Loterii na Madagaskar” obejmuje również  walizki marki Ochnik oraz vouchery do salonu Wittchen. Zasady udziału w zabawie są proste – aby spróbować szczęścia w grze należy dokonać zakupów na kwotę minimum 100 zł. Osoby, do których uśmiechnie się los poznamy 6 kwietnia, w dniu finału.

Z kolei park zabaw dla młodych odkrywców to atrakcja, z której będzie można korzystać od 2 do 5 kwietnia. Jak wyjaśniają pomysłodawcy, na dzieci będzie czekać edukacyjna wystawa przygotowana we współpracy z wrocławskim zoo oraz gry i interaktywne zabawy. Najmłodsi „przeniosą się” na Madagaskar, aby poznać mieszkańców tej wyspy i odkryć jej tajemnice.

– Park rozrywkowo-edukacyjny „Halo Madgaskar” będzie się składać z kilku stref – wyjaśnia Marek Thorz, rzecznik prasowy FORUM. – Wystawę edukacyjną, która w całości jest przygotowana we współpracy z wrocławskim Ogrodem Zoologicznym, tworzą plansze z opisami i kolorowymi zdjęciami. Przedstawiają one niepowtarzalną faunę i florę Madagaskaru.

Organizatorzy nie zapomnieli o tych całkiem najmłodszych. Na nich czekać będzie baza lemurów – strefa zabaw dla najmłodszych, a w niej  pluszowe owoce i warzywa, piankowe klocki – układanki, edukacyjne gry i zabawy oraz kolorowanki z rysunkami egzotycznych mieszkańców wyspy.

-Kolejną atrakcją będzie „Rwący strumień”wielkoformatowa gra, która pozwoli dzieciom na wspaniałą zabawę łączącą tradycyjną planszówkę z zadaniami sprawnościowymi – zdradza Marek Thorz. – Młodzi odkrywcy zagrają także w kółko i krzyżyk, jedną z najstarszych gier strategicznych w wersji XXL, oraz ułożą Mapę Świata – duże puzzle,  z których dowiedzą się, gdzie leżą kontynenty i jakie zwierzęta je zamieszkują. Dzięki kolorowym grafikom bardzo łatwo zlokalizują Madagaskar i zapamiętają jego położenie.

Ciekawie zapowiada się kolejna atrakcja – Egzotyczny ogród zapachów, w którym będą zgadywać czym pachną poszczególne kwiaty. Mali i duzi poćwiczą także zręczność, motorykę i logikę – tę ostatnią w strefie gier planszowych, układanek i quizów. Dla zapalonych czytelników przygotowane będą książeczki „Wierszyki z Czerwonej Wyspy”, z zabawnymi wierszykami o mieszkańcach Madagaskaru. Wstęp do parku będzie bezpłatny.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl