Śląskie Trendy

Wystawa metalowych replik postaci z hollywoodzkich hitów

Zbudowane są z części samochodów, maszyn przemysłowych, silników, a nawet samolotów bojowych. Mierzą do 3 metrów wysokości, a razem ważą ponad tonę. To niezwykła wystawa metalowych replik postaci znanych z hollywoodzkich produkcji. Znajdą się na niej m.in.: Avatar, Piraci z Karaibów, Obcy, a nawet Minionki. Będzie można je zobaczyć na wystawie w galerii… handlowej od 1 do 15 lipca. Wystawa „Wojownicy filmowi” w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach będzie zarazem pierwszą ich prezentacją w Polsce.


To będzie naprawdę gorąca premiera. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się unikatowe, ogromne figury wojowników z najbardziej znanych produkcji filmowych ostatnich lat. Od 1 do 15 lipca w Centrum Handlowym 3 Stawy będzie można zobaczyć repliki m.in. Predatora, Terminatora, Jacka Sparrowa, Hellboy’a czy postaci z Władcy Pierścieni.

Recyklingowa sztuka

Kilkanaście postaci, które od 1 do 15 lipca będą prezentowane w 3 Stawach zostały wykonane w części z metalowych odpadków. Do stworzenia tych ogromnych replik zostały wykorzystane blachy, części samochodowe, łańcuchy, a nawet elementy bojowych samolotów.

Postaci będą imponowały nie tylko wykonaniem i wielkością, ale również masą. Niektóre z figur ważą nawet 200 kg. Metale użyte do ich stworzenia są barwione w specjalny sposób dzięki czemu mienią się różnymi kolorami w świetle słonecznym i zachwycą każdego miłośnika kina.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl