Śląskie Trendy

Wylicytuj obiad z finalistą Hell’s Kitchen i spełnił marzenie Dawida

W ubiegłym tygodniu w serwisie Charytatywni.Allegro.pl, ruszyła wyjątkowa aukcja „Apetyt na marzenia”, w której można wylicytować obiad z osobami z różnych krajów oraz polskim vlogerem Piotrem Ogiński, znanym z programu Hell’s Kitchen oraz z jego kanału „Kocham Gotować” na YouTube. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na spełnienie marzenia 10-letniego Dawida, który pragnie pojechać do Barcelony na mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej.

Fundacja Mam Marzenie w ramach akcji „Apetyt na marzenia” przygotowała niezłą gratkę dla osób lubiących odkrywać nowe smaki kuchni z różnych zakątków świata. W ramach projektu przygotowano 9 licytacji z udziałem mieszkańców różnych krajów świata oraz polskiego mistrza kuchni. Zwycięzca każdej z aukcji będzie miał możliwość zjeść tradycyjne dla danego kraju danie w towarzystwie wolontariuszy z różnych krajów i Piotra Ogińskiego, finalisty programu Hell’s Kitchen. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz spełnienia piłkarskiego marzenia 10-letniego Dawida, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, który pragnie pojechać do Hiszpanii i spotkać się z zawodnikami FC Barcelony.

W internetowej aukcji w serwisie Charytatywni.Allegro.pl można wylicytować obiad m.in.: z Hanem z Chin, z Konstantiną z Grecji, czy z Alberto z Hiszpanii. Pełna lista licytowanych przedmiotów dostępna jest na Charytatywni.Allegro.pl.

– Alberto z Hiszpanii, jeden z naszych kucharzy, z radością przygotuje dla zwycięzcy paellę. Alberto, tak samo jak nasz Marzyciel, jest fanem FC Barcelony, dlatego bardzo cieszy się, że może pomóc spełnić pragnienie Dawida – mówi Karolina Hess, wolontariuszka katowickiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Spotkanie zwycięzców z kucharzami odbędzie się 11 czerwca w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie.

Działalność Fundacji Mam Marzenie w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Dzięki energii i zaangażowaniu wolontariuszy w całej Polsce od początku działalności Fundacji spełniono już ponad 6 500 marzeń. Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić www.MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.

fmm1

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl