Śląskie Trendy

Wkrótce w Katowicach otwarcie Hotelu Diament Plaza

W czwartym kwartale br. przy ulicy Dworcowej w Katowicach zostanie otwarty Hotel Diament Plaza z 135 pokojami, 2 salami konferencyjnymi typu VIP oraz strefą kulinarną.


Obiekt znajduje się w pobliżu Dworca PKP oraz wielu atrakcji turystycznych miasta takich, jak deptak Mariacka, Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie. Bliskość Drogowej Trasy Średnicowej oraz autostrady A4 ułatwiają dojazd.

Hotel cechuje przepiękna architektura, nowoczesny charakter oraz zachowany aspekt historyczny części budynku. Pokoje w nowej, dobudowanej części wyróżniają się nowoczesnym, stylowym i eleganckim wystrojem, za to w części historycznej każdy pokój jest unikatowy, dostosowany nie tylko pod względem designerskim, ale również budowlanym do atmosfery zabytkowego segmentu hotelu.

W Hotelu Diament Plaza Katowice znajdą się wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne, centrum fitness z siłownią oraz garaż podziemny. Kaktusy Koncept Kulinarny to restauracja, bar oraz kawiarnia, nawiązujący do mieszczącego się w tym samym budynku, w latach 70. XX wieku, miejsca spotkań o tej samej nazwie „Kaktusy”.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl