Śląskie Trendy

Wiosenne pokazy mody w Silesia City Center

W najbliższą sobotę i niedzielę (24-25 marca) Silesia City Center zamieni się w wielki catwalk. Podczas pokazów mody, będących największą na Śląsku prezentacją aktualnych trendów, widzowie zobaczą najmodniejsze stylizacje i wiosenne inspiracje z salonów znajdujących się na terenie śląskiego centrum handlowego. Gospodarzami wydarzenia będą Katarzyna Sowińska oraz Tomasz Kammel.

Nadchodzi długo wyczekiwana pora roku, którą Silesia City Center powita wiosennymi nowościami. Podczas weekendowych pokazów mody podpowiemy, na jakie trendy warto zwrócić uwagę kompletując garderobę na nowy sezon – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.
Pokazy mody to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów dobrego stylu oraz tych, którzy już planują reorganizację swojej garderoby. W sobotę i niedzielę (24-25 marca) w godzinach 15:00-19:00 modelki i modele nie tylko zaprezentują kolekcje na sezon wiosna/lato 2018, ale również pokażą, jakie ubrania warto ze sobą zestawiać. Na wybiegu będzie można zobaczyć damskie, męskie i dziecięce stylizacje pochodzące z niemal 70 salonów znajdujących się na terenie Silesia City Center, m.in.: Femestage Eva Minge, Pawo, Próchnik, Lancerto, Triumph, Loft 37, Chantelle, Solar, Marciano Guess, Pierre Cardin czy Furelle.
W każdym bloku programowym o niepowtarzalne show zadbają tancerze Egurrola Dance Studio oraz Zawodowej Grupy VOLT, którzy zaprezentują się w doskonałych choreografiach. Taneczne pokazy mody w ich wykonaniu będą dawką pozytywnej energii. W czasie wydarzenia nie zabraknie również założyciela najlepszej sieci szkół tańca – Agustina Egurroli.
Gospodarzami wiosennych pokazów mody w Silesia City Center będą: dziennikarz i prezenter telewizyjny Tomasz Kammel oraz aktorka i prezenterka Katarzyna Sowińska.
Wiosenne pokazy mody odbędą się w sobotę (24 marca) oraz niedzielę (25 marca) w godzinach 15.00-19.00 na Placu Tropikalnym w Silesia City Center.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl