Śląskie Trendy

Wesołe at night – tylko dla dorosłych

W każdy piątek lipca i sierpnia w chorzowskim Wesołym Miasteczku odbywać się będzie impreza pod hasłem „Wesołe at night”.

„Wesołe at night” jest dedykowane tylko osobom pełnoletnim. Potrwa od godziny 22 do 2 w nocy. Bilety kosztują 30 złotych. Cykl rozpoczyna się 4 lipca i w każdy kolejny piątek będzie powtarzany aż do 29 sierpnia.

Już wiadomo, że do dyspozycji użytkowników będzie więcej urządzeń niż w zeszłym roku. Lista atrakcji będzie dostępna na naszym fanpage’u na Facebooku zawsze przed każdą imprezą.

Po zmroku mają działać najbardziej ekstremalne i najciekawiej oświetlone urządzenia: Ufo, Sky Flyer, Duża Gwiazda, Apollo, Circus Hoppala, Mix Machine, Filiżanki, Flic Flac, Balerina, Tagada, Cyklon, Ześlizg do wody, Enterprise, Twister.

Urządzenia po zmroku wyglądają zupełnie inaczej niż w ciągu dnia. To wystarczająca zachęta. Ale dodatkowo pakiet urządzeń dostępnych na „Wesołe at night” został poszerzony o nowe atrakcje.

W czasie cyklu maja się też odbywać koncerty i występy muzyczne. Z powodu złych warunków pogodowych – głównie burz i wyładowań atmosferycznych – imprezy mogą zostać odwołane.

Bilet można nabyć za pośrednictwem strony www.sklep.parkslaski.pl lub w Biurze Obsługi Klienta w lunaparku. Więcej informacji pod numerem telefonu 666 031 196.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl