Śląskie Trendy

Wernisaż Fernández de Córdova & Roda

30 czerwca (czwartek) o godz 18 w Galerii SARP (ul. Dyrekcyjna 9 Katowice), rozpocznie się wernisaż wystawy prac z pracowni Fernández de Córdova & Roda. Wystawa organizowana jest we współpracy pomiędzy Galerią Architektury SARP o.Katowice a Kabinet architektury.

To tylko „próbka“ naszej pracy – domy/wille jednorodzinne zrealizowane na przestrzeni 36 lat w Santa Cruz de la Sierra, Boliwia. Wybrałem ten wątek, kierując się przekonaniem, że ten typ architektury jest najmniej zanieczyszczony spekulacjami ekonomicznymi.

W naszym poszukiwaniu „odpowiedzialnego projektu“ eksperymentowaliśmy z różnymi propozycjami dotyczącymi funkcji, formy, przestrzeni, materiałów, technik budowlanych, itp… Projekty odzwierciedlają nasze stanowisko w architekturze – nie wierzymy w prawdy absolutne i złote środki. Raczej w ciągłe poszukiwanie i eksperymentowanie, nawet jeśli jest obarczone ryzykiem błędu.

Fernandez de Cordova L.
www.fdcyr.com

Partnerem wydarzenia jest Lion’s Bank. Podczas wernisażu odbędzie się prezentacja sprzętu Apple oraz prezentacja Karty Master Key World Elite Lion’s Bank. Na koniec wieczoru losowanie voucherów na sprzęt marki Apple.

Więcej informacji znaleźć można na stronie SARP KATOWICE

[publikacja 26 czerwca 2016]

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl