Śląskie Trendy

Wehikuł czasu – real life escape game w Cieszynie

Czy pamiętacie jeszcze WEHIKUŁ CZASU – AKCJA W KATO – pierwszą grę real life escape game, która wyszła w miasto w zeszłym roku w Katowicach? Jeśli tak i jeśli Wam się podobało, to informujemy, że już w najbliższą sobotę 20 czerwca w Cieszynie odbędzie się kontynuacja gry w tej konwencji pod hasłem WEHIKUŁ CZASU – AKCJA W CIESZYNIE! Gra jest jedną z atrakcji programu Święta Trzech Braci w Cieszynie.

Jest już otwarta rezerwacja miejsc w grze (można brać udział indywidualnie lub w drużynach od 2 do 4 osób, gdzie przynajmniej jedna osoba jest dorosła) – formularz rezerwacji znajdziecie tu:http://goo.gl/forms/7eY24Bl1b1

Rezerwację miejsc prowadzimy do osiągnięcia liczby 100 uczestników gry. Pozostałą pulę 50 miejsc przeznaczamy dla osób, które zgłoszą się w dniu gry w punkcie startowym (do wyczerpania puli).

A co się będzie działo?

Będziecie podróżować w czasie i przestrzeni, odwiedzając bardzo ciekawe miejsca w polskim i czeskim Cieszynie, a równocześnie rozwiązując niełatwe, ale fajne zadania: szyfry, łamigłówki, zadania logiczne, matematyczne i zagadki. Podobnie jak w Katowicach będzie możliwość posiłkowania się wskazówką ratunkową, która zabierze część punktacji za dane zadanie, ale za to ułatwi jego rozwiązanie.

Nie będzie jednego, oficjalnego startu, a co więcej będą aż dwa miejsca, z których będzie można rozpocząć grę. Do gry będzie można wejść między 10.00 a 11.00 zgłaszając się albo do punktu startowego w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” na Rynku 12 albo do punktu startowego w czeskim Cieszynie w Kass Strelnice – Strelnicni 256/1. W punkcie startowym podpiszecie regulamin i odbierzecie kopertę z zadaniami gry w wybranej przez Was wersji językowej (polskiej lub czeskiej). Będzie też osobny zestaw zagadek i zadań dla dzieci, by one również mogły mocno zaangażować się w grę. Dla dzieci przewidziana jest też osobna klasyfikacja i nagrody.

Czas na wykonanie zadań będzie aż do godziny 16.00, a uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród planujemy na godzinę 17.00 na Rynku w polskim Cieszynie.

Mamy nadzieję do zobaczenia!

cieszyn

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl