Śląskie Trendy

Warsztaty nadruku metodą szablonową

Każdy z nas chce się wyróżnić i może to zrobić dzięki oryginalnej koszulce (i nie tylko). DeKato zaprasza zainteresowanych na warsztaty nadruku metodą szablonową, które odbędą się w poniedziałek, 7 marca o godz. 17 (Katowice, Warszawska 28).

Na spotkaniu zobaczymy jak wygląda cały proces tworzenia nadruku. Nauczymy się jak projektować szablon, jak go wyciąć oraz czemu mostki są ważne. W części praktycznej wytniesz jedną z przygotowanych przez nas grafik lub swój projekt i nakleisz wycięty szablon na tkaninę. Po odpowiednim położeniu warstw farby, będziesz mógł cieszyć się z oryginalnego nadruku.
Nadruki naniesiemy na waszych tkaninach bawełnianych, zarówno tych jasnych jak i tych ciemnych.

Z warsztatów wyniesiesz:
– umiejętność robienia szablonów oraz nadruków
– koszulkę lub inną tkaninę z nadrukiem z którego będziesz dumny

Dla chcących zrealizować własny projekt!
Projekt powinien być jednokolorowy i zawierać możliwie najmniej małych elementów, tak jak ten ze zdjęcia i należy przynieść go wydrukowanym na kartce A4.

Pierwsze warsztaty koszulkowo-szablonowe w promocyjnej cenie 30zł za około 4 godzinne spotkanie. W cenie warsztatów są wszystkie materiały niezbędne do wykonania nadruków. Jedyne co musisz przynieść to koszulkę lub inny bawełniany materiał na który naniesiemy nadruk.
zgłoszenia: warsztatydekato@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!
Zapraszamy!

Tagi:     ,

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl