Śląskie Trendy

Warsztaty LAS W SŁOIKU I MALOWANIE MCHEM

Hit ostatnich tygodni – pieczołowicie posadzony własny kawałek lasu w słoiku. Designerska i naturalna ozdoba w Waszym domu, która po krótkiej pielęgnacji nie wymaga od Was żadnej uwagi, ciesząc oczy leśną zielenią. Dodatkowo – instrukcja jak malować mchem. To tematy warsztatów, które odbędą się 18 czerwca (sobota) w Kreatywnym Podziemiu (ul. Łużycka 24 a) o godz. 15.

Dla uczestników tych warsztatów mamy mały bonus – dowiecie się, jak malować mchem (kolejny hit!) i otrzymacie słoiczek z gotową substancją do pomalowania wybranej przestrzeni w Waszym domu.

Wszystko co wykonacie, zabieracie do domu.

Warsztaty prowadzi:
Szymon Odyjas – współautor bloga Naturalnie Naturalni

Cena warsztatów: 150 zł/os

ogród w słouku David Latimer jak zrobić DIY warsztaty naturalnienaturalni mały ekosystem

Tego samego dnia odbędą się również dwa inne panele warsztatowe prowadzone przez blogerów z Naturalnie Naturalni: Naturalne środki czystości i Naturalne mydła. Udział w większej ilości warsztatów tego samego dnia to spora oszczędność. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.facebook.com/events/595545203937470/

Pytania i zgłoszenia należy przesyłać na adres bardzomedialny@gmail.com. Chętnie porozmawiamy również telefonicznie: 512 282 750.

ogród w słouku David Latimer jak zrobić DIY warsztaty naturalnie naturalni biosfera w butelce

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl