Śląskie Trendy

Walentynkowy Spodek dla zakochanych

Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę w walentynki? Zabrać ją do Spodka. Na zakochanych czeka wiele atrakcji: projekcja wielkoformatowa z elementami mappingu 3D, specjalne menu w restauracji EMCEK meet&eat, romantyczne ślizgawki na lodowisku oraz konkursy z nagrodami.

– W walentynkowy wieczór Spodek zabije setkami serc, które wyświetlimy na jego elewacji. Mamy nadzieję, że mocniej zabiją też serca gości, którzy zdecydują się  spędzić to święto z nami, w miejscu, które sprzyja zakochanym – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center, zarządcy obiektów. – Trafiają do nas pozdrowienia od małżeństw, których wspólna droga zaczęła się właśnie od spotkania w legendarnej hali. Byliśmy też świadkami romantycznych zaręczyn na dachu Spodka – dodaje.

Pary, które odwiedzą Plac Sławika i Antalla w walentynkowy wieczór, będą mogły… przenieść siebie i swoje uczucia na elewację Spodka. Na pamiątkę otrzymają zrobione polaroidem zdjęcie, uwieczniające ten moment. Wystarczy pokazać je w restauracji EMCEK meet&eat, żeby w romantycznej oprawie skosztować piwa Tichauer. Dla osób, które będą miały ochotę na walentynkową kolację, szef kuchni przygotuje specjalne menu. Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy z nagrodami.

Walentynkowa projekcja na elewacji Spodka potrwa od godziny 19.00 do 20.00. Restauracja EMCEK meet&eat będzie w tym dniu otwarta do godziny 22.00.

Amatorów jazdy na łyżwach zarządca Spodka zaprasza na ślizgawki w walentynkowej aranżacji, o godzinie 18.00 i o 19.30. Zakup biletów, w promocyjnej cenie 5 zł od osoby, będzie możliwy tylko w kasach przed wejściem.

Aktualizowane na bieżąco kalendaria wydarzeń w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz informacje dotyczące infrastruktury dostępnej na co dzień można znaleźć na stronach internetowych: www.spodekkatowice.pl oraz www.mckkatowice.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl