Śląskie Trendy

Walentynki na Elce

Kolacja przy świecach i kino w Święto Zakochanych? Jeżeli uważacie, że to już było i warto trochę odejść od sztampy, mamy dla Was ciekawą propozycję na 14 lutego -„Walentynki na „Elce”.


„Walentynki na Elce” to powtórka zeszłorocznych akcji. Zapisy internetowe ruszają już dzisiaj, tj.6.02 o godzinie 10. Pierwsze gondole wyruszą 14 lutego o godzinie 15, ostatnie o 21. Łącznie, z walentynkowych atrakcji może skorzystać 120 par.

– W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie. Jest to nietypowa forma spędzenia święta zakochanych – tłumaczy Patrycja Adarczyk z Parku Śląskiego. – Biorąc pod uwagę zainteresowanie z lat ubiegłych, radzimy się spieszyć.

Oferta jest bardzo urozmaicona. Kosztujący 100 złotych zestaw, obejmuje przejażdżkę gondolą dla dwóch osób w obie strony (jeden kurs potrwa około 45 minut), dwa kubki gorącej czekolady i dwie czekoladowe muffinki. Poza tym, balon z helem w kształcie serca dla partnerki oraz krótką sesję zdjęciową wraz z natychmiastowym wydrukiem w modnej ostatnio fotobudce. Wszystko będzie ubrane w romantyczną aranżację świetlną związaną z tematem wydarzenia.

Płatność uregulujemy tylko i wyłącznie za pośrednictwem bramki płatniczej PayU.

Wszystkie przejazdy rozpoczynają się na stacji Stadion Śląski. Na miejscu trzeba się stawić na kwadrans przed zaplanowaną godziną kursu wraz z potwierdzeniem płatności – wydrukowanym bądź na telefonie/tablecie etc.

W panelu sklepowym znajduje się regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: patrycja.adarczyk@parkslaski.pl.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl