Śląskie Trendy

W Forum przebudzi się MOC!

Uwaga! Gratka dla miłośników sagi Gwiezdne Wojny. Dodajmy – wielka gratka. W weekend 2 i 3 grudnia na terenie gliwickiego Centrum Handlowego FORUM wyląduje gwiezdna flota. O modelach, które pojawią się w FORUM głośno było w światowej prasie! Na niektórych znajdziemy autografy aktorów grających w tej kosmicznie popularnej serii.

Co zobaczymy w FORUM? Cuda! Znajdziemy tam statek Kylo Rena, interaktywną Głowę Droida, nową dioramę oraz samolot X-wing. Nie zabraknie (jak by mogło zabraknąć!) Sokoła Millennium i robota R2D2. Wśród eksponatów znajdą się również majestatyczny majestatycznego Nebulon, czy maszyny kroczące AT-AT.

Nie tylko maszyny, ale i bohaterowie Gwiezdnych Wojen przez dwa dni mieszkać będą w FORUM. Znajdziemy w nim sylwetki m.in.  Lorda Vadera, Obi Vana Kenobiego, Luke’a Skywalkera oraz Księżniczki Lei, która wcieli się w rolę prowadzącej!

Pomysłodawcy wystawy pomyśleli też o najmłodszych gościach FORUM. Z myślą o nich otwarta zostanie Akademia Jedi, w której przyszłych rycerzy mocy szkolić będą „” Jedi według całkiem nowej formuły. Do tego jeszcze więcej konkursów z nagrodami oraz maxi puzzle, w układaniu których będzie można spróbować swoich sił.

Jak informują przedstawiciele FORUM, na wystawie kolekcjonerskich, w dodatku oryginalnych, gadżetów pojawi się właściciel eksponatów, a jednocześnie dowódca Legionu 501, jednostki podległej Lucas Filmowi.

 

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl