Śląskie Trendy

Urodziwa sobota w Forum

Niezwykle urodziwa będzie najbliższa sobota w gliwickim CH FORUM. Wśród atrakcji są m.in. wyspy piękna najlepszych marek kosmetycznych oraz możliwość porozmawiania z Agnieszką Włodarczyk i Marią Konarowską. Kulminacją programu będzie finał konkursu-metamorfoz „Z FORUM możesz więcej”.

8 kwietnia  – dzień finału akcji – jest w CH FORUM dedykowany zdrowiu i urodzie. Swoją ofertę i możliwości zademonstrują czołowe marki tego sektora obecne w CH FORUM, tj. Sephora i Douglas. Ich konsultantki doradzą jak wykonać odpowiedni makijaż, czym kierować się dobierając kosmetyki i jakie zabiegi stosować, aby zachować piękny i zdrowy wygląd.

Będzie również okazja zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na stanowisku fotograficznym. Po wykonaniu perfekcyjnego makijażu „profilówka” gwarantowana.

Wielki finał akcji uświetni wizyta Agnieszki Włodarczyk i Marii Konarowskiej, duetu znanego m.in.
z reality-show „Azja Express” w TVN. Będzie je można spotkać w godz. 12:00 – 19:00 w strefach urody.

Panie spotkają się także z uczestnikami konkursu „Z FORUM  możesz więcej”, który polegał na totalnej zmianie nawyków i stylizacji. Poprowadzą ponadto finał III edycji konkursu, podczas którego zostaną wyłonieni najlepsi.

Finaliści akcji od początku marca korzystali z porad specjalistów z różnych dziedzin, m.in. dietetyczki, trenerów fitness i personalnego oraz stylistów. Walczyli też o atrakcyjne nagrody, w tym główną – 2000 zł w formie karty podarunkowej. Kto przeszedł największą metamorfozę i ją zdobędzie? To okaże się już w sobotę. Finał akcji o godz. 17:00.

Dla wszystkich klientów CH FORUM sobota będzie również okazją do skorzystania ze specjalnych rabatów w sklepach.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl