Śląskie Trendy

Ulicznicy jak z książki…

Ostatnie lipcowe spotkania z Ulicznikami, to weekend adaptacji. W sobotę 25 lipca o godz. 20.00 Walny Teatr – „Hamlet”. Spektakl realizowany w autorskiej technice marionetek podwodnych, w olbrzymich akwariach, w jedynym w swoim rodzaju stylu. Znana historia duńskiego księcia, zupełnie inaczej. Wypada zobaczyć.

Zamykające Festiwal przedstawienie stanowi istne show niemiecko-izraelskiego duetu Adam Read & Fyodor Makarov, który swoje korzenie ma w Cirque du Soleil i Slava’s Snowshow. „The Lost Wheels of Time” to ich wersja „Alicji w krainie czarów”, przedstawiona w nieco burtonowskiej stylistyce. Szalony scenariusz, rewelacyjna scenografia i popisy cyrkowo-aktorskie na najwyższym światowym poziomie. Niedziela, 26 lipca, 21.00.

Mecenat CH Forum i wsparcie pomysłu przez Samorząd Miasta Gliwice, pozwoliły na szeroki uśmiech w stronę najmłodszych widzów. Od dawna ulicznikowe spektakle zachwycają maluchy, ale ten będzie przygotowany i zrealizowany specjalnie dla nich! W niedzielę 26 lipca o godzinie 16:00 w Parku Chopina (Alejka FORUM) Teatr Animacji FALKOSHOW ożywi instrumenty dęte. Przedstawienie „Hej-ho, hej-ha, Orkiestra gra”powstało z myślą o młodym odbiorcy, dla którego kontakt z teatrem staje się możliwością radosnej zabawy, a także nabywaniem wiedzy z różnych dziedzin. Będzie wesoło, mądrze i muzycznie.

Imprezy dodatkowe:

sobota, niedziela 14.00-21.00, Park Chopina – Alejka FORUM

Animacje i zabawy dla najmłodszej publiczności.

 

Więcej na www.ulicznicy.pl

Organizatorem Festiwalu jest Samorząd Miasta Gliwice.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl