Śląskie Trendy

Tychy po zachodzie słońca – spacer fotograficzny

Fotografuj Tychy wieczorem i po zachodzie słońca! Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na spacer fotograficzny ze statywami.

W sobotę, 6 sierpnia, spotykamy się o godz. 20.00 na Hotelowcu i idziemy w trasę, która obejmie między innymi plac K. K. Baczyńskiego i Rynek. Przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne fotografowanie i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu (statyw nie jest wymagany, ale na pewno będzie bardzo przydatny) oraz poziomu fotograficznych umiejętności. Spacer fotograficzny TTF to okazja nie tylko do wykonania zdjęć, ale też do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie są wymagane wcześniejsze rezerwacje.
Zdjęcia wykonane podczas trzech tegorocznych spacerów fotograficznych po Tychach, zarówno przez TTF-owiczów jak i pozostałych uczestników, będzie można obejrzeć podczas slide show (pokazu zdjęć) w czwartek, 22 września, w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda. W kwietniu fotografowano Stare Tychy, a w lipcu odbył się spacer fotograficzny po parkach.
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, amatorów jak i zawodowych fotografów. Regularnie organizuje pokazy zdjęć i wystawy w tyskiej Andromedzie, a obecnie pracuje nad swoją pierwszą książką fotograficzną, która ukaże się jesienią, a jej tematem będą Stare Tychy.
Wydarzenie na FB www.facebook.com/events/1594255034238048
Więcej informacji o TTF na www.ttf.tychy.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl