Śląskie Trendy

Tomek „Kowal” Kowalski&Skazani

W piątek, 14 października tego roku Tomek „Kowal” Kowalski wraz z zespołem Skazani zawita na Górnym Śląsku z serią koncertów. Ten charyzmatyczny wokalista zagra w Pubie „Czerwona Cegła” (ul. Dworcowa 50) w Gliwicach o godz. 21.00.

Tomek Kowalski jest zwycięzcą 4 edycji Must Be The Music , gdzie oczarował wszystkich jury oraz publiczność genialnym wykonaniem piosenki pt. „Modlitwa III”. Był też odtwórcą roli Ryszarda Riedla wokalisty Dżemu w spektaklu teatralnym pt. „Skazany na bluesa” w reżyserii Arkadiusza Jakubika grany na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach. Osoba Ryśka Riedla jest dla „Kowala” bardzo inspirująca i nazywa go „swoim duchowym przyjacielem”. W czerwcu 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. Po długiej i nieustającej rehabilitacji powraca do śpiewania (pracuje nad solową płytą) i koncertowania. „ Koncerty dają mi niesamowitą energię” – mówi „Kowal”.
Tomek występuje w towarzystwie zespołu Skazani w składzie :
• Sebastian Kret – gitara
• Sebastian Ruciński – gitara
• Kosma Kalamarz – gitara basowa
• Darek Fijak – instrumenty klawiszowe
• Przemek Smaczny – perkusja

Urodzony rockmen z unikalnym głosem w towarzystwie zawodowych muzyków to gwarancja energii, dobrej muzyki, świetnej zabawy w rockowym klimacie.

Zapraszamy na koncert!

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl