Śląskie Trendy

Targi Trends 4 Kids jesienią w Hali Arena

„Trends 4 Kids” to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, innych niż te, które na co dzień spotykamy w sieciówkach, cenią jakość, nowoczesny dizajn, a także ręczne wykonania od producentów handmade. Gliwicka odsłona wydarzenia zaplanowana została na 10 listopada 2018, a jej miejscem będzie Arena Gliwice.

Wydarzenie jest okolicznością do zrobienia zakupów spędzając ten czas aktywnie z rodziną, uczestnicząc w kreatywnych, inspirujących i rozwijających warsztatach dla dzieci i dorosłych, prelekcjach i konsultacjach z ekspertami.

Czas trwania 10.00-17.00
Wstęp: osoby dorosłe 8zł, dzieci – bezpłatnie

Obiekt Arena Gliwice zamieni się tego dnia jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

– Nasi Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref, w których tego dnia będzie się działo! – zapowiadają organizatorzy.

Będą to:

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie możecie liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziecie tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki.

Wszystkich Gości, którzy tego dnia zrealizują zakupy u naszych wystawców w kwocie łącznej 250zł,otrzymają prezent.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni  dziecko będzie mogło bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – zarówno rodzice, jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień.
To niecodzienna okoliczność skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

STREFA CHILLOUTU – strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach

Szczegóły na:
www.trends4kids.pl

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl